Meble wypoczynkowe - stwórz idealny narożnik dla siebie

6
Strona www Adriana Furniture
Meble tapicerowane firmy Adriana Furniture to wysoka jakość wykonania i elegancki wygląd.

Marka Adriana Furniture specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Od samego początku swojego istnienia mocno stawia na Internet.

Twoja wymarzona wersja sofy

Marka idzie z duchem czasu. Wie, że każdy klient jest indywidualistą i chce stworzyć unikalny klimat wnętrza. Oferta mebli Adriana Furniture liczy 34 modele, ale biorąc pod uwagę liczbę dostępnych wariantów mamy do czynienia z kilkoma tysiącami różnych wersji. Użytkownicy mają bowiem do dyspozycji konfigurator, w którym tworzą swoją własną wersję modelu, decydując o rodzaju bryły, przebierając w licznych wariantach kolorystycznych i wybierając spośród kilkudziesięciu dostępnych tkanin oraz skór. Dzięki temu mogą oni poczuć się współtwórcami mebla, który ostatecznie zajmie miejsce w ich salonie.

Kolekcja Arezzo

Meble modułowe, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.

ADRIANA FURNITURE
Kolekcja Arezzo

Narożnik o konturach prostej bryły.

ADRIANA FURNITURE
Meble tapicerowane Arezzo

Narożnik będzie świetnie wyglądał w chłodnych monochromatycznych wnętrzach.

ADRIANA FURNITURE

Dla miłośników określonego stylu

Dla tych, których bogactwo wyboru nieco przytłacza, ale chcieliby uzyskać w swoim mieszkaniu odpowiedni efekt aranżacyjny, produkty zostały podzielone na 4 linie, odpowiadające odmiennym stylom, i tak:
Linia Contempo to meble o zdecydowanie współczesnej duszy, stworzone w oparciu o najnowsze trendy światowego wzornictwa. Odważne kształty, gra kolorów, możliwość dowolnego łączenia modułów – to wszystko, by w razie potrzeby zmieniać aranżację pomieszczenia, tym samym czyniąc wnętrze zaskakującym.

Linia Present-Day to modele, które charakteryzuje przede wszystkim wszechstronność aranżacji. Proste, ponadczasowe bryły doskonale współgrają z wieloma stylami wnętrzarskimi, a ich stonowany design czyni je doskonałym uzupełnieniem reprezentacyjnych przestrzeni.

Linia Exquisite jest najbardziej elegancką linią mebli w naszej kolekcji. Cechuje ją wyważone wzornictwo brył, dobór szlachetnych i szykownych materiałów obiciowych, a także niezwykła staranność wykończenia.

Linia Scandinavian to prostota i bliskość natury to główne wyróżniki naszych modeli z kolekcji skandynawskiej. Naturalne, surowe tkaniny, stonowane barwy i obłe kształty szczególnie dobrze współgrają z motywami drewna, doskonale odnajdują się w jasnych wnętrzach.


Linia Basic to modele z kategorii smart, w których design łączy się z funkcjonalnością. Meble z tej kolekcji oprócz funkcji wypoczynkowej, mogą również stać się komfortowym łóżkiem dla gości lub stanowić miejsce do przechowywania akcesoriów. 

Nietypowy konfigurator na Instagramie

W marcu powstał nasz sklep internetowy a razem z nim wystartował też niecodzienny konfigurator na Instagramie.  W sprytny sposób łączy on kilka kont, na których umieszczono wszystkie możliwe konfiguracje dwóch sztandarowych modeli marki: Dune oraz Enna. Klikając w odpowiednie zdjęcia użytkownik dokonuje wyboru bryły oraz materiału obiciowego. W efekcie może zobaczyć jak wymarzona sofa prezentuje się na zdjęciu.


 
https://www.instagram.com/konfigurator_adriana_furniture/
Zapraszamy do odwiedzania strony i skorzystania z konfiguratora.

Oceń artykuł
5,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Adriana Furniture

Zobacz także