Meble z drewnianych palet

Meble z drewnianych palet

Wydaje się, że drewniane palety wykorzystywane przy transporcie ciężkich rzeczy mają jedno zastosowanie. Nic mylnego. Jeśli jesteś w posiadaniu kilku z nich, nie wyrzucaj ich, ponieważ mamy kilka ciekawych pomysłów na ich wykorzystanie.

stół do jadalnistolik kawowy

Ten oryginalny rustykalny stół do jadalni wykonany jest z czterech palet, jego wysokość może być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Będzie idealny zarówno do domu jak i ogrodu.

stolik ogrodowywyspa kuchenna

oryginalny fotelmeble wypoczynkowe

Wystarczy jeśli zaimpregnujemy go odpowiednio, a będzie nam służył na wiele lat. Kolejna propozycja to stolik kawowy w różnych odsłonach, który świetnie nada się do salonu i do ogrodu. Drewniana konstrukcja może być urozmaicona kółkami i szybą na blacie stolika.

oryginalne półki na książki i wieszak na rower

biurko komputeroweoryginalne dekoracje ścienne

Przestrzeń pod blatem może być wykorzystana jako szafka bądź jako półka na gazety. To nie koniec pomysłów na wykorzystanie drewnianych palet. Do równie ciekawych metamorfoz możemy zaliczyć biurko komputerowe, wyspę kuchenną, meble wypoczynkowe oraz ogrodowe, a także dekoracje ścienne, drewniany żyrandol, a nawet schody.

posłanie dla kotadrewniana dekoracjaoryginalne schodymeble ogrodowestolik z półkamipółka na butymeble wypoczynkowehuśtawka ogrodowastolik do salonułóżko dziecięcełóżko jednoosobowekreatywny żyrandolposłanie dla pupila

Oceń artykuł
4,50 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także