Meble z tektury

Tektura to materiał, który do tej pory kojarzył nam się raczej z produkcją kartonów, służących do przechowywania i przewożenia mebli i innych przedmiotów.

Mało elegancki i nieciekawy w formie, raczej nie przyciągał wielbicieli designu. Zdziwią się teraz wszyscy, my też jesteśmy zdziwieni, ponieważ z tektury mogą powstać fajne, praktyczne i co ważne w obecnych czasach, ekologiczne meble.

Meble z kartony są ładne i łatwe w montażu, ponieważ nie wymagają użycia narzędzi czy kleju. Kartonowe meble składa się dzięki wypustkom dopasowującym się do siebie. Każdy mebel, służący do spania, siedzenia, przechowywania rzeczy czy codziennego użytku, jest solidnie wykonany i trwały, co gwarantuje, że nie rozsypie się przy pierwszym użyciu. Dostępne są różnego rodzaju meble od stołków, łóżek po szafki i półki do gotowych zestawów. Jeżeli zależy Wam, aby posiadać oryginalne i nieco niekonwencjonalne wyposażenie wnętrz, polecamy meble z tektury, praktyczne, przyjazne dla środowiska i co najważniejsze atrakcyjne cenowo.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także