Meblowe puzzle

Modułowość mebli wypoczynkowych pozwala na tworzenie z ich elementów różnych kombinacji. Inny układ mebli odmieni wnętrze.

Cechą kolekcji mebli wypoczynkowych Combo, Maximus i Rock&Roll firmy Meble Wajnert jest modułowość. Z kilku bazowych elementów buduje się różne kombinacje. Dzięki temu mebel można idealnie dopasować do wybranego wnętrza. Niemal 400 kombinacji zmienia rozmiary i ostateczny wygląd mebla dostępnego w wielu kolorach i wzorów tkanin i skór naturalnych.

Kolekcje o wielu możliwościach
Combo
Na bazie kilku podstawowych korpusów: fotela, sofy dwuosobowej, sofy trzyosobowej, narożnika i sześciu różnych boków można skonfigurować różne bryły. Pierwszy krok to wybór kształtu i wielkości mebla. Co ważne, narożnik oraz sofa trzyosobowa mają pojemnik na pościel i oczywiście funkcję spania. Korpus narożnika może być zakończony wyspą i pełnym bokiem lub dwoma pełnymi bokami. Drugi krok – wybór boków mebla spośród sześciu dostępnych wersji. Boki mają nie tylko różne wymiary, ale i wyposażenie. Mogą w nich stać dwa niezależne pufy, może być wbudowany obrotowy stolik czy półki.
Proste, kubistyczne kształty, pikowane siedziska, chromowane nogi, to elementy podkreślające nowoczesny charakter kolekcji. Efekt będzie ciekawszy, jeśli dobierzemy ciekawą tkaninę lub skórę naturalną albo zdecydujemy się połączyć oba rodzaje obić na jednej bryle.

meble skórzanemeble tapicerowane

narożnik

Maximus
Podstawowe bryły w kolekcji Maximus to narożnik, fotel i puf. Narożnik składa się z bazy, jaką jest część z funkcją spania oraz trzech różnych modułów z pojemnikiem. Do tego wybiera się  jeden z czterech różnych rodzajów boków i czterech rodzajów nóg (w ofercie są  metalowe i drewniane).
Na obicie wystarczy wybrać skórę lub tkaninę w jednym z ponad 1000 dostępnych wzorów i kolorów.

Kiedy już zdecydowaliśmy się na jedną z kombinacji Maximusa, Meble Wajnert mają jeszcze jedną propozycję, dzięki której narożnik stanie się najbardziej komfortowym miejscem w mieszkaniu. Do mebla mogą być zamontowane dodatkowe akcesoria takie jak: lampka, stolik i zagłówek. Cóż więcej potrzeba do pełnego relaksu…?

meble do salonuelegancka kanapaczarne meble do salonu

Rock & Roll
Meblową kompozycję zaczynamy od wyboru wymiaru sofy i poduch na oparcia. Następnie decydujemy się na jeden z pięciu rodzajów boków. Tworzymy w ten sposób styl naszej sofy – nowoczesny lub klasyczny, nadajemy jej linię – lekką lub bardziej masywną.  Mebel będzie wyglądał zupełnie inaczej  w odcieniach beżu niż w aksamitno czarnej tkaninie z ciemnymi poduchami ozdobionymi modnym barokowym ornamentem.
Modułowość kolekcji pozwala nam stworzyć zestaw wypoczynkowy według własnych potrzeb i gustu.

kanapa wypoczynkowawypoczynki do salonukomplet mebli do salonu

  

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Meble Wajnert

Polecamy Ci również

Zobacz także