Miejska gra nie tylko dla architektów - zapraszamy!

0
Wizja architektury
Miejska gra może uratować Poznań - zapraszamy do udziału!

Jak co roku w Poznaniu obywają się targi BUDMA. Tym razem jednak wychodzą „w miasto”. Zapraszamy do udziału w fantastycznej grze miejskiej.

Historia poznańskiej architektury jest zagrożona - ale właśnie Ty z Twoim zespołem możesz uratować miasto!

Ingerowanie w czasoprzestrzeń może mieć dramatyczne skutki. Tak stało się w przypadku testowej podróży w czasie, którą odbyli naukowcy z poznańskiego Instytutu Badań nad Czasoprzestrzenią im. A. Einsteina. Zaczęło się niewinnie - od chęci obejrzenia ratusza przed renesansową przebudową. Przypadkowa rozmowa z napotkanym mężczyzną była jednak brzemienna w skutki. Naukowcy przekonali go do skorzystania z zaproszenia wiedeńskiego dworu i wyjazdu za granicą. I nie stałoby się nic strasznego, gdyby nie fakt, że napotkanym mężczyzną był sam Jan Baptysta Quadro - architekt przebudowy poznańskiego ratusza, która w tej sytuacji - nigdy się nie odbyła!

Zapraszamy do udziału w misji specjalnej - jeszcze możecie zmienić decyzję mistrza i zawalczyć o Poznań, jaki znamy.

W grze biorą udział zespoły 3-5 osobowe. Jeśli nie masz zespołu - nic nie szkodzi - zostaniesz dołączony do innych "wolnych strzelców" i razem utworzycie zespół.
Żeby wziąć udział w grze wystarczy zgłosić zespół - można to zrobić mailem: violetta.pastwa@mtp.pl i odebrać e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia. Zgłoszenia można dokonać również pod nr tel. 61 869 2687

Operacja di Quadro, środa, 3 lutego, godz. 19.00.

Zapraszamy

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także