Miejski rower damski

Miejski rower damski

Jazda na rowerze to samo zdrowie i przyjemność. Oczywiście trzeba zadbać o odpowiedni sprzęt, a Electra to stylowy miejski rower damski, który wyróżnia się nie tylko jakością, ale i znakomitym designem.

rower miejski

Ten miejski rower – w wersji damskiej – jest produkowany w kilkunastu kolorach. To, co go wyróżnia to niezwykle dopracowana stylistyka.

siodełko w kwiatkiżółty dzwonek

Do wyboru jest kilkanaście dekoracyjnych wzorów, a projektanci nie ograniczyli się do umieszczenia ich na podstawowych elementach. Odpowiedni wzór zdobi też siodełko, dzwonek, a nawet bieżnik!

różowy rower miejski

Można wybierać też wśród kilkunastu modeli, od bardziej retro, po nowoczesne. I każdy jest na swój sposób piękny. Ten miejski rower ma aluminiową ramę, wyposażony jest przerzutki shimano nexus, pozostałe elementy są dobierane indywidualnie, w zależności od charakteru modelu. Decydując się na ten miejski rower, można mieć tylko jeden problem – który wybrać?

stylowy rower miejskirower miejski pastelowymiejski rower damskiżółty rowerrama w kwiatkirama od rowerusiodełko w serduszkaróżowe siodełkożółta ramabagażnik do roweruskórzana kierownicaskórzane siodełkoamortyzowane siodełkoosłona kołaprzerzutki rowerowewykończenie kierownicysiodełko wzórczarna rama od roweruczarny lakierłańcuch rowerowykoło rowerowestylowy rower damskiopona rowerowaróżowy rowerkolorowe siodełkoobudowa łańcucharower w kwiatkiróżowy dzwonek rowerowyróżowe siodełko w serduszkapedały rowerowe

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: electrabicycle.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także