Mieszkania i domy dla młodych

Mieszkania i domy dla młodych

Mieszkanie na obrzeżach miasta czy w pobliżu centrum miasta? Firma Real Deveploment zachęca do zakupu mieszkań w swoich dwóch  łódzkich inwestycjach.

osiedle Mirabelkowa AlejaMirabelkowa Aleja znajduje się najednym z najbardziej lubianych i cenionych przez łodzian osiedli - na Złotnie, przy ul. Podchorążych 49. Osiedle sąsiaduje z niską zabudową i jest otoczone zielenią - w odległości zaledwie kilkuminutowego spaceru znajduje się Park na Zdrowiu. Przyszli mieszkańcy mają gwarancję spokoju, świeżego powietrza i sielskich widoków - nierzadko za oknem można zobaczyć pasące się na łące konie.  Czy można chcieć czegoś więcej?
Osiedle ma formę zamkniętej, ogrodzonej, eleganckiej enklawy. Przy wjeździe czeka ochrona, która na teren wpuszcza wyłącznie mieszkańców i ich gości.  W budynkach wielorodzinnych znajdują się apartamenty trzypokojowe o powierzchni 67 mkw. oraz czteropokojowe 82-metrowe. Te większe są dostępne także w ofercie specjalnej w cenie 4.390 zł/mkw. z garażem oraz miejscem postojowym gratis. Każdy apartament i dom wyposażone są w instalację alarmową i drzwi antywłamaniowe najwyższej klasy.
W skład osiedla wchodzą także domy jednorodzinne o powierzchni 157 i 196metrów kwadratowych, z tarasami i ogródkami.
Na terenie osiedla powstanie bezpieczny, ogrodzony, wyposażony w atestowane urządzenia plac zabaw dla dzieci. Znajdzie się tam również część rekreacyjna dla dorosłych, a w niej m.in. urządzenia do ćwiczeń i  ławeczki. To idealne miejsce na aktywny odpoczynek.

osiedle EwelinOsoby, którym zależy na lokalizacji bliżej centrum Łodzi, w bardziej zurbanizowanym otoczeniu, powinny odwiedzić osiedle Ewelin, które rośnie przy ul.  Obywatelskiej 110. W budynku schowanym między drzewami i oddalonym od  ulicy o sto metrów, powstaną mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchniach 33-92 mkw.
Jasna elewacja budynku i prosta architektura dobrze komponują się z otaczającą zielenią. Projekt osiedla zakłada budowę uliczek dojazdowych, chodników oraz terenów zielonych. Powstanie tam  plac zabaw, siłownia na świeżym powietrzu, miejsce spotkań dla nastolatków  oraz  elementy małej architektury.
Osoby, które teraz zdecydują się na zakup mieszkania, mogą rozplanować rozkład lokalu według własnej wizji i potrzeb. Wszystkie lokale sprzedawane są w standardzie deweloperskim, ale na życzenie klientów, mogą zostać wykończone "pod klucz".
Realizacja inwestycji została zaplanowana na grudzień 2015 r., klucze będzie można odebrać w kwietniu 2016 r.
Wpłaty za mieszkania i domy dokonywane są na wydzielony dla rachunek powierniczy zgodnie z postępem prac budowlanych. Możliwa jest też zapłata w systemie 10/90 procent. Większość lokali  w ofercie dewelopera kwalifikuje się do programu "Mieszkania dla młodych".  Do wszystkich mieszkań na  osiedlu Ewelin miejsce postojowe gratis!

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Interbud

Polecamy Ci również

Zobacz także