Mieszkanie dwupokojowe – aranżacja w naturalnych kolorach

Mieszkanie dwupokojowe – aranżacja w naturalnych kolorach

Dwupokojowe mieszkanie składające się z salonu, sypialni, otwartej kuchni i łazienki to często występujący rozkład. Urządzenie takiego mieszkania w naturalnych kolorach to pomysł na stylową aranżację.

aranżacja mieszkaniasalon z kuchnią

W tym mieszkaniu dwupokojowym dominują naturalne kolory – ściany pomalowano na różne odcienie ochry – od ciemnej, niemal czerwonej, po nasycony żółty. Te barwy uzupełniają neutralne, jasne tkaniny obić i dywanów.

aranżacja salonu

Eleganckie dodatki, takie jak złota rama lustra, czy marmurowy blat lady dzielącej salon od kuchni, nadają aranżacji mieszkania wyrazisty i oryginalny styl. Warto też zwrócić uwagę na eklektyczne umeblowanie. W salonie proste meble wypoczynkowe przypominają te z lat 50. i doskonale harmonizują z lekkimi stolikami. Urządzono też w nim małą jadalnię, z drewnianym okrągłym stołem i wygodnymi krzesłami.

aranżacja sypialniłóżko i stolik nocny

W sypialni stylowy stolik nocny zestawiono z prostym, wręcz surowym drewnianym łóżkiem z wysokim zagłówkiem. W aranżacji tego dwupokojowego mieszkania dominuje wyrafinowana i powściągliwa elegancja w naturalnym stylu.

kącik jadalnykanapa w salonie

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: designshuffle.com

Polecamy Ci również

Zobacz także