Mieszkanie po remoncie

Prezentowane mieszkanie znajduje się w centrum Madrytu, w zabytkowej kamienicy. Zostało ono wyremontowane i przerobione, ale dla podkreślenia jego historii, pozostawiono akcenty z poprzednich lat.


Mieszkanie po remoncie wygląda niezwykle stylowo i funkcjonalnie. Urządzone zostało według klasycznych i nowoczesnych standardów, co dodaje mu wyjątkowości. Podzielono je na dwie strefy, gdzie salon i jadalnia tworzy wspólną przestrzeń. Dominują tu odcienie beżu i brązu, które dla przełamania monotonii i dodania świeżości, zostały uzupełnione niebieskimi i zółtymi dodatkami.

Salon jest bardzo przytulny i przyjemny. Posiada dwie wygodne sofy, biały lakierowany stolik
i piękny dywan na podłodze. W jadalni mieści się regał na książki, stół jadalniany ze szklanym blatem i nowoczesnymi krzesłami, oraz równie efektowny dywan. W kuchni i łazience zachowano stary klimat, który po remoncie zyskał bardziej nowoczesny wygląd. Białe szafki kuchenne, współgrają z czarno-białymi starymi płytkami na podłodze. Mieszkanie po remoncie wygląda efektownie, a jego właściciele mogą być dumni z prezentowanych wnętrz.
Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także