Mieszkanie w stylu nowoczesnym

Mieszkanie w stylu nowoczesnym

Nowoczesny styl w urządzaniu mieszkania to pojęcie bardzo szerokie – obejmuje wiele możliwości aranżacji, wzorów i form. Najczęściej kojarzy się jednak z prostotą i minimalizmem – przestronnością i funkcjonalnością.

W projektach pracowni InsideLab z Krakowa można znaleźć ciekawe formy i układy przestrzenne.

Kuchnia z salonem
Pokój dzienny połączono z kuchnią oraz miejscem do pracy.Ze względu na niewielki metraż w salonie ukryto w ścianie przestrzeń roboczą, która wygląda jak szafa z przesuwnymi drzwiami. Zmieściły się tam półki i biurko dla dwóch osób wraz z niewielkimi krzesłami.

projekt insidelab przedpokój

projekt insidelab pracownia

Zastosowane tu kolory – biel, czerń i błękit współgrają z szarością narożnika i jasnym kolorem drewna, z którego wykonano stół w kuchni i blat roboczy. Meble mają proste kształty.
Otwartą przestrzeń uzyskano dzięki zastosowaniu tu jednolitej jasnej podłogi oraz rezygnacji ze ścianek działowych – powiększyło to mieszkanie optycznie. Przedpokój od salonu połączonego z kuchnią odcina wizualnie czerń zabudowy przy wejściu.
Błękitne elementy wystroju – taki kolor mają krzesła w kuchni i stolik kawowy w salonie –  wprowadzają do wnętrza kolor i optymizm.

projekt insidelab kuchnia

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Polecamy Ci również

Zobacz także