Mocne kolory w domowej odsłonie

Mocne kolory w domowej odsłonie

Nowe kolekcje modowe tchnęły życie w wystawy sklepowe. W świeżo rozpoczętym sezonie nie uświadczymy kolorystycznej nudy.

Projektanci zauroczyli się mocnymi, nasyconymi barwami. Lansują intensywne pomarańcze, fluorescencyjne zielenie, soczyste amaranty i fuksje. Marki wnętrzarskie nie pozostają bez odzewu dla trendu. Zachowawcze szarości, beże i brązy muszą ustąpić miejsca barwnemu gejzerowi.

Oranżada

Pomarańcz to kolor szczególnie faworyzowany przez stylistów tej wiosny. Kojarzy się z ciepłem, słońcem, aktywnością. Jest barwą niezwykle energetyczną, wybieraną przez amatorów aktywnego trybu życia. Pięknie komponuje się z barwami z gamy kremów i ecru.

Mocne kolory w domowej odsłonie - zdjęcie 1

Poduszka David Fussenegger; ręcznik plażowy i kąpielowy Benetton 189 zł i 99 zł; ekspres Bugatti 3299 zł; waga kuchenna Bugatti 549 zł; pościel Benetton 289 zł; toster Bugatti 799 zł

Landrynka

Róż jest kolorem dyskusyjnym – nie każdy lubi otaczać się jego odcieniami, choćby były najbardziej stonowane. Tymczasem wiosenne trendy lansują róże w najbardziej soczystej odsłonie – amaranty, fuksja i landrynka w wersji odblaskowej. To barwa doskonale przełamująca surowość i nadmierną powagę wnętrza. Użyta z umiarem oraz w dobrze przemyślanym zestawieniu jest wdzięczna i zabawna.

Mocne kolory w domowej odsłonie - zdjęcie 2
Pościel Trend 119 zł; ekspres Bugatti 3299 zł; gumowy wazon Menu 85 zł; toster Bugatti 799 zł; ręcznik kąpielowy Benetton 99 zł; szlafrok Benetton 249 zł; waga kuchenna Bugatti 549 zł

Limonka

Zieleń to kolor nadziei i żywotności. Zielenie działają uspokajająco, koją i ładują pozytywną energią. Są kojarzone z harmonią, naturą i bliskim kontaktem z nią. Wiosenne pragnienie odświeżenia domowych aranżacji chętnie czerpie inspirację z soczystych zieleni. W wersji nasyconej, a więc jako odcień trawiasty, pistacja czy limonka stanowi radosny akcent i jest istnym gejzerem świeżości.

Mocne kolory w domowej odsłonie - zdjęcie 3
Kocyk Zoobie 139 zł; waga kuchenna Bugatti 549 zł; ręcznik kąpielowy Benetton 99 zł; toster Bugatti 799 zł; gumowy wazon Menu 85 zł; szlafrok Benetton 249 zł; ekspres Bugatti 3299 zł

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: calvado.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także