Modne Produkty 2009

Modne Produkty 2009

28 czerwca br. na Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbyło się Warsaw Fashion Street 2009. Tematem tegorocznej V już edycji święta mody, kultury i sztuki była twórczość Fryderyka Chopina i klasyka w modzie. Honorowy Patronat nad imprezą objęła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Podczas imprezy odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek Modnych Produktów 2009. Modne Produkty to projekt, którego celem jest ukazanie unikalnych, designerskich i nowoczesnych produktów, nie tylko do użytku codziennego. Pokazuje on jak bardzo ważne są otaczające nas przedmioty i detale, dzięki którym życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

W katalogu i konkursie wyróżniono:

1) W kategorii Akcesoria i Dodatki wygrała fajka porsche Design firmy Ami.
Fajka wykonana jest z sezonowanego przez 40 lat wrzośca. Model ma bardzo nowoczesną linię. Kolor tytanowy. Główka fajki zakończona jest chromowanym pierścieniem i specjalnie frezowanymi żebrami.

fajka porsche Design firmy Ami2) W kategorii Biżuteria i Zegarki wygrał pierścień Rosyjska Ruletka autorstwa Adama Hadrysia.

pierścień Rosyjska Ruletka autorstwa Adama Hadrysia


3) W kategorii Uroda i Kosmetyki wygrała Maska Chroma Riche firmy Kerastase.
Jest to jeden z produktów linii Chroma Riche, jest to propozycja dla konsumentek o bardzo specyficznych potrzebach w zakresie pielęgnacji włosów koloryzowanych.


kosmetyki z linii Chroma Riche

4) W kategorii Wnętrza wygrał Sheer firmy Ideal Concept.
Sheer jest architektoniczną innowacją. To ergonomia, funkcjonalność i materiały najwyższej jakości. To połączenie nowoczesności i tradycyjnego stylu.

Sheer firmy Ideal Concept


5) W kategorii Nowe Technologie wygrał Laptop Lamborgini Firmy Asus.
Futurystyczna obudowa inspirowana uznanym samochodem Lamborgini Reventon. Wyposażony jest m.in. w największy na świecie dysk SSD, szesnastocalowy ekran full HD i podświetlaną klawiaturę.

laptop Lamborgini Firmy Asus


Portal e-mieszkanie.pl był patronem medialnym wydarzenia.


Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Media Sukces

Polecamy Ci również

Zobacz także