Modny salon

Modny salon

tradycyjna sofaUrządzając wnętrze, powinniśmy sugerować się nie tylko modą, ale przede wszystkim własnym gustem i charakterem, aby w swoim mieszkaniu zawsze czuć się dobrze. W ofercie Livingroom by Mebelplast znajdziemy cztery designerskie kolekcje mebli, spośród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Z każdej kolekcji wybraliśmy sofy, które naszym zdaniem najlepiej reprezentują dany styl.

Country – tradycja, komfort, styl
Normandi
– model oferowany jako bryły wolno stojące – proste i zaokrąglone, o głębokości 95 lub 111 cm. Do tego modelu można dobrać dodatkowo fotele „babuni” oraz pufy w różnych wymiarach. Standardowa stopka drewniana wykonana jest z drewna bukowego, dostępna w 18 różnych kolorach. Dodatkowo model ten ma w standardzie ćwieki na podłokietnikach i w przedniej części blendy. Każdy ćwiek wbijany jest ręcznie przez tapicera. Korpus może być wykonany w skórze Bycast lub w skajach imitujących tę skórę. Kompozycję uzupełniają poduszki zrobione z miękkich tkanin szenilowych i welurowych.

Lounge – lekkość, swoboda, fantazja
Big Ben – jest modelem modułowym, z którego pojedynczych brył można ułożyć wiele unikatowych i odpowiadających indywidualnym potrzebom kombinacji. Przydatny będzie element „TE” z drewnianą nadstawką, która może służyć jako element narożny bądź stolik. Model Big Ben dostępny jest w szerokiej gamie tkanin obiciowych. Sugerujemy jednak te jednolite – mikrofazę o gładkiej strukturze, prążkowany sztruks lub welur.

meble do salonu

Cosmos – sofa o minimalistycznych i funkcjonalnych kształtach. Oferowana jest przede wszystkim w skórze California. Składa się z wolno stojących brył – fotela, dwu- i trzyosobowej sofy oraz całej gamy układów narożnych wraz z idealnie pasującym pufem. Możliwy jest wybór podłokietnika – oferowana jest wersja węższa oraz szersza.
Scala – sofa o niespotykanym kształcie. Idealnie pasujący, okrągły puf może służyć za stolik lub podnóżek. Sugerowane tkaniny to miękkie szenile i mięsiste welury.

meble skórzanenowoczesne meble

Residence – elegancja, prostota, wygoda
Change – to komfortowy mebel, z którego modułów można zbudować wiele wariantów układów narożnych. Dostępny również jako bryły wolno stojące z pasującymi pufami. Może mieć funkcję spania i z pojemnik na pościel. Możemy również wybierać spośród siedmiu wariantów podłokietnika.
Strada – kubiczne kształty mebla nadadzą charakter nowoczesnemu wnętrzu lub wniosą świeżość w pomieszczeniach w stylu klasycznym. Całości mogą dopełnić również małe poduszeczki o wymiarach 40x40 cm.
Rubens – eleganckie łóżko, którego elementy można samodzielnie skomponować. Rama i wezgłowie wykonane są ze skóry – do wyboru w wielu wariantach kolorystycznych. Materac wzmocniony jest sprężyną bonelową i wsparty na stelażu z listwami sprężynującymi. Polecamy również dodatkowe elementy: poduszeczki z falbaną, ozdobny wałek oraz pled.

komplet mebli wypoczynkowychnarożnik do salonu

meble do sypialni

Eva Minge for Livingroom – niepowtarzalność, moda, prestiż

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Zdjęcia: Mebelplast SA

Polecamy Ci również

Zobacz także