Moja aranżacja kuchni - konkurs

Urządzanie kuchni to jeden
z najważniejszych punktów w planie wykańczania domu czy mieszkania. To, jak zaaranżujemy to pomieszczenie, będzie miało wpływ na jego późniejszą funkcjonalność i walory estetyczne,
a co za tym idzie - nasze samopoczucie.


Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs fotograficzny, w którym macie szansę pochwalić się tym, jak Wy urządziliście swoją kuchnię. Wyjątkowa aranżacja to niekoniecznie kosztowne meble i luksusowe materiały - czasami jeden ciekawy detal może przesądzić o oryginalności i niepowtarzalności wystroju. Zatem aparaty w dłoń!

Prześlijcie nam dowolną ilość zdjęć obrazujących Waszą aranżację kuchni. W konkursie zwyciężą trzy osoby, które prześlą najatrakcyjniejsze, najciekawsze aranżacje.

I nagroda:
Spring - bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem

Najwyższej jakości funkcjonalna ozdoba kuchni. Posiada wylewkę z wyciąganą rączką, zapewniającą optymalną pracę, bez narażenia na uszkodzenie zmywanych naczyń. Zaopatrzona w głowicę ceramiczną z funkcją tłumienia hałasu pracuje bezawaryjnie przez wiele lat.

II nagroda:
Teramo - bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem

Elegancka i praktyczna bateria do nowoczesnej kuchni. Teramo posiada obrotową wylewkę z wyciąganym natryskiem, ułatwiającą mycie naczyń, oraz dwa regulatory strumienia wody.

III nagroda:
Napoli - bateria zlewozmywakowa

Zlewozmywakowa bateria Napoli jest przykładem minimalistycznej finezji i użyteczności. Jednouchwytową baterię wyposażono w głowicę ceramiczną oraz obrotową wylewkę.


IV nagroda: Nagroda pocieszenia w formie niespodzianki.

Konkurs rozpoczyna się 25 lutego. Na zdjęcia Waszych kuchni czekamy do 15 marca, a do 20 marca opublikujemy listę zwycięzców.

Odpowiedzi wraz z co najmniej jednym zdjęciem prosimy przesyłać na adres konkurs@e-mieszkanie.pl. W temacie maila prosimy wpisać "Moja aranżacja kuchni", a w treści maila zawrzeć adnotację: "Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Moja aranżacja kuchni".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, niezbędnych do wysłania nagród - do dnia 25.03.2013 r. na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Regulamin konkursu


Fundator nagród:


Patron medialny:Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Ferro

Zdjęcia: Ferro, interiorholic.com

Polecamy Ci również

Zobacz także