Na Targi Mieszkań marsz!

Wybór mieszkania czy domu to prawdziwe wyzwanie – tej właściwej oferty można szukać nawet miesiącami. Zamiast tonąć w gazetach i spędzać długie godziny w Internecie, w dn. 27-28 września przyjdź na Torwar – na Mazowieckich Targach Mieszkań znajdziesz pełną ofertę stołecznego rynku mieszkaniowego w jednym miejscu i czasie.

Pod koniec lata 2008 r. stało się to, na co wszyscy od dawna czekali: ceny nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie zaczęły spadać po osiągnięciu pułapu niedostępnego dla przeciętnego Polaka. Deweloperzy długo bronili się przed obniżkami, wprowadzając rozmaite promocje (np. oferując garaż w cenie mieszkania lub darmowe wykończenie wnętrz), ale spadki w końcu się pojawiły – dostępne na rynku lokale przeceniane są od kilku do nawet kilkunastu procent. Ci, którzy dotąd wstrzymywali się z zakupem domu czy mieszkania, mogą zacierać ręce – rynek nieruchomości mieszkaniowych staje się w końcu rynkiem kupującego.

Na Targi Mieszkań marsz! - zdjęcie 1Na Targi Mieszkań marsz! - zdjęcie 2

– Wiosenną edycję Targów Mieszkań na Torwarze – kiedy ceny nieruchomości dopiero zaczynały hamować – odwiedziło ponad 12.000 mieszkańców Warszawy i okolic. Liczymy, że w nowej sytuacji frekwencja jesienią będzie bardzo podobna, zwłaszcza, że wielu naszych wystawców przygotowało na targi unikalne promocje – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający w firmie Nowy Adres S.A. Targi Mieszkań to jedna z nielicznych imprez konsumenckich, podczas których zwiedzający dokonują najważniejszego w swoim życiu wyboru przyszłego mieszkania, domu, działki czy inwestycji.

We wrześniu na Torwarze zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 130 wystawców: deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz instytucji finansowych i firm oferujących wyposażenie wnętrz. Wielu z nich przygotowało specjalne promocje, trwające tylko podczas dni targowych.

Na Targi Mieszkań marsz! - zdjęcie 3Na Targi Mieszkań marsz! - zdjęcie 4

Kupno nowego mieszkania czy domu to inwestycja, wymagająca niemałych pieniędzy i starannego planowania. Z tym pierwszym problemem pomogą się uporać zwiedzającym uczestniczące w targach banki i pośrednicy kredytowi, którzy doradzą najbardziej odpowiedni kredyt mieszkaniowy.

Meandry prawne przy zakupie nieruchomości wyjaśnią uznani eksperci, prowadzący bezpłatne seminaria targowe - ich szczegółowy program można znaleźć w tym dodatku, podobnie jak plan targów, który pomoże szybko odszukać interesującą ofertę. Podczas imprezy będzie można również skorzystać z indywidualnych porad specjalistów rynku. Targi Mieszkań na Torwarze to przegląd całego rynku nieruchomości w jednym miejscu i czasie. Wystarczy jeden dzień, aby dokonać trafnego wyboru!

27-28 września, Torwar
Targi otwarte dla zwiedzających w godzinach 10.00 – 17.00.
Jednorazowy bilet wstępu 15 zł (bilet upoważnia także do wstępu na Targi Domów), dzieci do lat 15 wstęp wolny.

Na Targi Mieszkań marsz! - zdjęcie 5

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Nowy Adres

Polecamy Ci również

Zobacz także