Najbardziej pomysłowe schowki, które pozwolą Ci zaoszczędzić miejsce

0
Pomysł na schowki w mieszkaniu
W każdym mieszkaniu schowki są przydatne. Można w nich ukryć rzeczy, które nie powinny być widoczne dla gości.

Są pewne bardzo potrzebne rzeczy, które jednak nie wyglądają estetycznie i z tego względu nie chcesz ich trzymać na wierzchu, ponieważ zdecydowanie nie pełnią one funkcji dekoracyjnej. Niemniej jednak, trudno, byś zupełnie usunął je z domu, ponieważ z większością trudno byłoby Ci się rozstać.

Właśnie dla takich „trudnych” przedmiotów pomyślane są rozmaite schowki w domu. To dzięki nim goście po wejściu do Twojego mieszkania nie zobaczą wcale graciarni, ale funkcjonalne, dobrze zaaranżowane wnętrze, a Ty zachowasz wszystko to, czego potrzebujesz.

Ta niewykorzystana przestrzeń pod sufitem

Małe pomieszczenia z pozoru dają niewielkie możliwości przechowywania rzeczy. Tak naprawdę jednak wszystko zależy tylko od naszej pomysłowości – na przykład można wykorzystać miejsce u samej góry pomieszczenia.

Pawlacz w przedpokoju to idealny schowek pod sufitem. Można w nim przechowywać różne przedmioty – na przykład miski, na które brakuje miejsca w łazience, zapas papieru toaletowego czy sezonowe ubrania (czapki, szaliki, apaszki i rękawiczki). To także genialny schowek na buty, które nie mieszczą się w szafce bądź nie mają gdzie stać ze względu na niewielki metraż przedpokoju.

Pawlacz można też stworzyć w kuchni lub sypialni. W pierwszym przypadku może on posłużyć za funkcjonalną spiżarnię, w której będziesz przechowywać garnki i przetwory, jakich nie wykorzystujesz na co dzień. W sypialni natomiast utworzy efektowny schowek na pościel lub bieliznę.

Więcej na blogu PORTA

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Źródło: Porta

Polecamy Ci również

Zobacz także