Najlepsze drzwi i okna do każdego rodzaju obiektu i wnętrza

Mariusz Owczarek
Mariusz Owczarek właściciel firmy MSTUDIO, reprezentującej czołowych producentów okien i drzwi

Rozmawiamy z Mariuszem Owczarkiem, właścicielem firmy MSTUDIO, reprezentującej czołowych producentów okien i drzwi.

W tym roku przypada 25. rocznica firmy MSTUDIO. Proszę przybliżyć historię powstania i działalności firmy w tak długim okresie.

MSTUDIO to firma działająca na rynku budowlanym od 1991 roku. Od początku funkcjonowania jest z powodzeniem przeze mnie prowadzona.  Główną ideą, która nam zawsze  przyświecała, to dostarczenie i zamontowanie klientom produktów o najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości drzwi wewnętrznych (MORIC), zewnętrzną stolarkę drewnianą oraz drewniano-aluminiową (SŁOWIŃSCY i CENTOR®). Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam nabyć specjalistyczną branżową wiedzę, a ciągła obserwacja i analiza rynku pomagają wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta produktowa jest nieustannie wzbogacana o nowoczesne technologie. Dzięki temu oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe wymagania techniczne oraz charakteryzują się wysoką jakością i nienaganną estetyką.  Dodatkowo współpracujemy z architektami, aby dobierać zawsze najlepsze okna i drzwi do każdego rodzaju obiektu czy wnętrza. To wszystko sprawia, że bez problemu realizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia, a indywidualne podejście pozwala nam dostosować ofertę do konkretnych oczekiwań.

Firma  MSTUDIO będzie uczestniczyć w tegorocznych Targach Budownictwa „INTERBUD”. Co będziecie prezentować?

Tak, to prawda, wystawiamy się na dwóch stoiskach z różnymi produktami. Na stoisku nr 50 prezentować będziemy drzwi wewnętrzne MORIC. Każde działanie podejmowane przez firmę i jej pracowników uwzględnia interes Klienta na pierwszym miejscu. Zapraszając Państwa do zapoznania się z naszą ofertą pragniemy zapewnić o wzorcowej jakości naszych produktów - logo MORIC to gwarancja, że ekskluzywne drzwi MORIC pozytywnie ukończyły proces kontroli jakości i spełniają najwyższe standardy. Wszystkie nasze produkty objęte są trzyletnią gwarancją. Na stoisku nr 56 zaprezentujemy absolutną nowość na rynku budowlanym w Polsce, publiczna inauguracja następuje właśnie na łódzkich Targach. Tą nowością są Drzwi Zintegrowane CENTOR®, zupełnie innowacyjne spojrzenie na drzwi tarasowe. Wielokrotnie nagradzane drzwi charakteryzują wsuwane w ościeżnicę moskitiery  i rolety. Nieużywane mogą być całkowicie ukryte, dzięki czemu stają się niewidoczne. Pięknie zaprojektowane, bez żadnych elementów, które mogłyby zaburzać estetykę wnętrz, drzwi zintegrowane są jedyne w swoim rodzaju. Nie trzeba już rezygnować  z piękna swojego projektu na rzecz - dodawanych z rozsądku - moskitier i zasłon.

Czy jakość prezentowanych wyrobów jest może potwierdzona nagrodami czy wyróżnieniami?

Oczywiście, drzwi MORIC były wielokrotnie nagradzane zarówno w kraju, jak i za granicą. Szczególnie dumni jesteśmy ze Złotego Medalu XXI Targów INTERBUD za drzwi ukryte SCRIT. Drzwi Zintegrowane CENTOR® są laureatami takich prestiżowych nagród jak Red Dot Award 2015, Good Design Award  2015 oraz Dobry Wzór 2015. A o naszym, czyli MSTUDIO,  profesjonalizmie i wysokiej jakości w obsłudze klienta również świadczy wiele nagród i wyróżnień, m.in. certyfikat „SUPER VIP  Najlepsze Salony Stolarki” za wysoką jakość usług.

Drzwi do domu

Firma MSTUDIO oferuje drzwi MORIC,które spełniają najwyższe standardy jakości.

MSTUDIO
Dzwi tarasowe

Drzwi zintegrowane CENTOR® to innowacja na rynku drzwi tarasowych.

MSTUDIO
Drzwi

Najlepsze drzwi do każdego rodzaju obiektu.

MSTUDIO

Gdzie na co dzień można z Państwem się skontaktować i zamówić te piękne drzwi i okna?

Siedzibą firmy MSTUDIO jest Łódź, a obszarem działania centralna Polska. Salon ekspozycyjny znajduje się przy ulicy Łąkowej 7B, gdzie serdecznie zapraszamy. W salonie prezentujemy również energooszczędne drewniane i drewniano-aluminiowe okna, przeznaczone zarówno do nowoczesnych nowych domów, jak i w wersji retro na wymianę w pięknych łódzkich kamienicach. 

PB Castor Sp.j. jest firmą handlowo-usługową specjalizującą się w pokryciach dachowych.

Firma wykonuje nowe dachy, remonty, oraz naprawy. Pracownicy spółki świadczą usługi doradcze w zakresie nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz doboru technologii i materiałów. W ramach działalności firma oferuje swoim klientom także sprzedaż materiałów m.in.: papy termozgrzewalne, dachówki bitumiczne, blachy płaskie, okna dachowe, systemy rynnowe, kleje, masy bitumiczne i akcesoria dachowe.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Polecamy Ci również

Zobacz także