Naklejki na meble

Naklejki na meble

Naklejki na meble sprawią, że szybko i łatwo nadasz swoim meblom z IKEI niepowtarzalny wygląd i styl.*

naklejki na meble IKEAMeble IKEA oferowane są w Polsce od 1991 r. Przez ostatnie 20 lat meble tego szwedzkiego producenta stały się niezmiernie popularne w naszym kraju. Dobrze sprawdziły się w naszych mieszkaniach. Kto ich nie zna? Cenimy te meble za to, że są praktyczne, proste, tanie i mieszczą się w naszych niedużych mieszkaniach. Te niewątpliwe zalety sprawiły, że meble z IKEI znajdują się w co drugim mieszkaniu. Niestety w tej sytuacji trudno cieszyć się niepowtarzalnym stylem swojego mieszkania i jego oryginalnym wystrojem.
Ile razy się zdarzyło, że odwiedzając znajomych napotykaliście dokładnie takie same meble, które znajdują się w Waszych mieszkaniach?

Rozwiązanie – naklejki na meble

Trudno wymieniać meble, bo sąsiedzi mają takie same. Ale jest bardzo fajne i proste rozwiązanie problemu. NEW DESIGNERS oferuje naklejki dostosowane do wymiarów najbardziej popularnych serii mebli IKEA. Naklejki te potrafią całkowicie zmienić odbiór wizualny mebla. Ze zwykłego, popularnego mebla w kilka minut można wyczarować unikatowy element wystroju. Jednocześnie zachowujemy te cechy mebli, które cenimy, czyli ich funkcjonalność i dostosowanie do wymiarów naszych mieszkań.

naklejki na meble w stylu retroSytuacje życiowe

Za pomocą naklejek nadajemy meblom nie tylko indywidualny styl, ale łatwo też możemy dostosować ich wygląd do różnej, albo zmieniającej się funkcji pomieszczeń. Komodę, która służyła do przechowywania szpargałów w pokoju dziennym niemal błyskawicznie możemy zmienić w kolorowy mebel pasujący do pokoju dziecka. Tak samo łatwo możemy np. dopasować meble do nowej kolorystyki ścian. Naklejki na meble doskonale sprawdzają się także w przypadku wynajmowanych mieszkań - z uniwersalnego, ale dość banalnego regału możemy stworzyć mebel, który stanie się elementem  przykuwającym uwagę i oddającym nasz indywidualny styl i gust.

Ile to kosztuje?

Naklejki oferowane przez NEW DESIGNERS są w przystępnych cenach. Większość naklejek znajduje się w przedziale od 40 do 180 zł. Wprawdzie w marketach budowlanych możemy nieco taniej nabyć okleinę samoprzylepną w rolkach, ale zastanówmy się ile czasu, energii i wysiłku będziemy musieli poświęcić na jej odpowiednie przycięcie i przyklejenie. W dodatku przeważnie nie mamy doświadczenia ze stosowaniem okleiny w rolkach, więc efekty naszej pracy są dalekie od doskonałości.

Przewaga naklejek NEW DESIGNES

Naklejki na meble NEW DESIGNERS są dokładnie przemyślane i opracowane pod względem graficznym, materiałowym i technicznym. Możemy wybierać wśród wielu oryginalnych wzorów i kolorów, stworzonych przez profesjonalnych projektantów. Wymiary naklejek są dostosowane do poszczególnych modeli mebli, nie trzeba więc męczyć się z ich przycinaniem. Naklejki są zoptymalizowane materiałowo, a wszystkie elementy niezbędne do montażu znajdziesz w komplecie wraz z nimi. Łatwość i tak prostego montażu zapewni Ci instrukcja naklejania.
W dodatku NEW DESIGNERS jeszcze przed zakupem zobaczysz, jak naklejka będzie prezentować się na meblu, ponieważ każda naklejka pokazana jest na wizualizacji danego mebla.        

naklejki na meble MalmInformacje techniczne

Większość naklejek nadrukowujemy na białej, nieprzeźroczystej folii. Niektóre wzory, z uwagi na ich charakter mogą występować w wersji z przeźroczystą folią, spod której będzie widoczny kolor i faktura mebla. Wszystkie naklejki są drukowane w bardzo wysokiej rozdzielczości, którą stosuje się przy drukowaniu zdjęć. Naklejki produkujemy używając najnowszych technologii ekologicznego i bezpiecznego dla zdrowia druku HP Latex Printing oraz najlepszych, atestowanych materiałów drukarskich. Druk lateksowy, zapewnia gęste oraz intensywnie nasycone wydruki w imponującej jakości i wysokiej odporności na ścieranie. Wydruk jest bezpieczny dla zdrowia ponieważ pigment nadający kolor zawieszony jest w roztworze wody i lateksu. Dzięki temu nie ma potrzeby wykorzystywania żadnych rozpuszczalników.
Naklejki drukowane są na samoprzylepnej, miękkiej foli PVC o matowej powierzchni. Grubość samej foli (bez papieru ochronnego i warstwy klejącej) wynosi 100 mikronów. Folia jest wyposażona w bezbarwny klej akrylowy na bazie wody. Po zerwaniu naklejki folia nie pozostawia kleju na powierzchni mebla. Sama naklejka nie nadaje się do ponownego użycia.
Naklejki na meble IKEA są odpowiednio dostosowane do wymiarów mebli tego producenta. Naklejki przeznaczone są do następujących pomieszczeń: salon, sypialnia, pokój dziecka, pokój młodzieżowy.
Naklejki wysyłamy zapakowane w odpornych tekturowych tubach, co gwarantuje im bezpieczny transport. W przesyłce otrzymujesz rakle - gratis oraz instrukcję naklejania, co umożliwi prostą i szybką aplikację naklejki na meblu.

naklejki na meble - wzór heksagon
naklejki na meble Expedit
naklejki na meble - wzór kwiatowy
naklejki na meble - wzór Nic Nie Mów
naklejki na meble - wzór pasy
nowoczesne naklejki na meble

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: newdesigners.pl

Zobacz także