Natryski łazienkowe – funkcjonalność i estetyka

Natryski łazienkowe
Aranżacja łazienki z natryskiem łazienkowym.

Od nowoczesnej łazienki wymagamy wysokiej estetyki, komfortu oraz funkcjonalności. Nie inaczej jest w przypadku natrysków łazienkowych.

Nowoczesne natryski łazienkowe

Nowoczesne natryski są funkcjonalną ozdobą łazienki. Przemyślany design zapewnia wygodę korzystania z prysznica, nie tracąc z oczu względów estetycznych. Najbardziej charakterystycznym elementem zestawu natryskowego jest rączka. To jej kształt i ilość funkcji najczęściej wpływają na wybór użytkownika. Okrągła, prostokątna, płaska lub wypukła, pokryta elegancką chromowaną powłoką jest pięknym zwieńczeniem natrysku.

Zobacz też: Jakie wybrać baterie bidetowe?

Natryski łazienkowe - zróżnicowane formy, wysoka funkcjonalność

W ofercie firmy Ferro znajdują się natryski o rączkach różnych kształtów, jedno-, trzy- i pięciofunkcyjne. Dodatkowo uwagę zwracają natryski oszczędzające wodę. Należy do nich natrysk Doppio VerdeLine, z funkcją ECO, dzięki której przepływ wody zmniejsza się do 1,5 l/min. Ten ekologiczny model natrysku jest wyposażony w trzyfunkcyjną rączkę o zaokrąglonym kształcie, system easy clean, a także praktyczną mydelniczkę.
Przykładem natrysku o prostokątnej, jednofunkcyjnej rączce jest Quadro. Prosta, elegancko wyprofilowana przyciąga uwagę. Natrysk wyposażono w system easy clean i wygodną, praktyczną półkę na kosmetyki.
Tutti i Simpla to natryski charakteryzujące się rączkami o zaokrąglonej i zarazem wypukłej formie. Należą one do najnowszych zestawów natrysków przesuwnych. Trzyfunkcyjna rączka natrysku Tutti zapewnia 3 rodzaje strumienia: deszcz, masaż i mieszany. Podobnie jak jednofunkcyjna rączka natrysku Simpla wyposażona została w system easy clean. Obydwa zestawy posiadają mydelniczkę. Te najnowsze w ofercie firmy Ferro natryski doskonale pasują do łazienek o klasycznym wystroju.
Interesującą formę zyskała jednofunkcyjna rączka natrysku Bellis. Urody dodaje jej biała tarcza, ożywiona jasnoniebieskimi dyszami systemu easy clean. Istnieje możliwość wyposażenia tego natrysku w rączkę trzy- lub pięciofunkcyjną – Bello, utrzymaną w tej samej stylistyce, co standardowa. Natrysk wyposażono w mydelniczkę, na której można wygodnie ustawić nie tylko tradycyjne mydło, ale także żel pod prysznic, czy inne kosmetyki.

natrysk przesuwny 3 funkcyjny z funkcją Eco Doppio VerdeLine

Trzy funkcyjny natrysk przesuwny do łazienki.

Ferro
natrysk przesuwny jednofunkcyjny Quadro

Elegancki natrysk przesuwny.

Ferro
zestaw natryskowy przesuwny 3 funkcyjny Tutti

Zestaw natryskowy do łazienki.

Ferro
zestaw natryskowy przesuwny 1 funkcyjny Simpla

Przesuwny zestaw natryskowy do prysznica.

Ferro
zestaw natryskowy przesuwny 1 funkcyjny Bellis

Natrysk do łazienki.

Ferro

Wybór natrysków jest obecnie bardzo bogaty. Różnorodność stylistyki, wybór funkcji oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że dobranie natrysku pasującego do naszej łazienki i odpowiadającego indywidualnym wymaganiom jest naprawdę łatwe.

Produkty Ferro - dowiedz się więcej

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także