Niebanalny design baterii

Armatura Kraków w fazie projektowej i produkcyjnej kładzie szczególny nacisk na najwyższą jakość oraz funkcjonalność swoich baterii, nie zapominając przy tym o oryginalnych kształtach nadających wyjątkowego charakteru wnętrzom. RODZINA SYMETRIC

Baterie z rodziny SYMETRIC to propozycja nowoczesnego standardu będącego wynikiem połączenia klasyki z elegancją minimalizmu. Doskonała symetria formy zastosowana w uchwytach, prostota i uporządkowana linia wzornicza w harmonijny sposób łączy funkcjonalność i elegancję w przystępnej cenie.

nowoczesna bateriabateria łazienkowa


bateria dwuuchwytowaRODZINA HARMONIC
Awangardowa rodzina baterii dwuuchwytowych. Kształt uchwytów harmonijnie współgra z bryłą baterii. Prostopadłe przenikające się walce tworzą wyjątkową formę przestrzenną. Bateria dopełniająca wyrafinowane wnętrza zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta.

bateria jednouchwytowaCYRKON DECRUM
Baterie jednouchwytowe Cyrkon Decorum z limitowanej serii to dobre rzemiosło z pięknym zdobniczym akcentem, nadającym tej rodzinie wyjątkowego charakteru. Dla wszystkich, którzy cenią oryginalność i wzornictwo na najwyższym poziomie.

RETRO
Odrobina historii, szczypta niepowtarzalnego klimatu, tradycyjny kształt to baterie Retro. Niewielki przedmiot, element wykończenia wnętrza nadający mu osobistego charakteru. Baterie Retro koncentrują się na praktyczności, komforcie i funkcjonalności.

bateria wannowabateria retro

bateria kuchennaSIGMA I OMEGA
Chwile spędzone w kuchni mogą teraz być naprawdę przyjemne. Pasja przyrządzania posiłków w dobrze zorganizowanym otoczeniu, którego kluczowym elementem jest praktyczna i działająca bez zarzutu bateria kuchenna.


Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Armatura Kraków

Polecamy Ci również

Zobacz także