Nieskazitelny blat

Nieskazitelny blat

Jeśli w swoim domu posiadasz piękne blaty kuchenne i łazienkowe, warto je wyeksponować. Kiedy panuje na niech nieład i są zagracone, nie jesteśmy w stanie uwidocznić ich piękna.

blat łazienkowy

Porządek pozwoli pokazać jak ładnie wkomponowują się w resztę pomieszczenia. Oto kilka wskazówek jak w łatwy sposób utrzymać porządek w swoim domu.

blat do łazienkiPozbądź się rzadko używanych przedmiotów.

  1. W wielu łazienkach i kuchniach stoi masa niepotrzebnych rzeczy, które używamy sporadycznie. Warto przemyśleć, który sprzęt kuchenny nie jest nam potrzebny i pochować go do szafek, aby bez sensu nie zajmował miejsca na zewnątrz.
  2. Wymień stary blat. Jeżeli posiadasz stare blaty kuchenne, uszczerbione płytki lub po prostu nie podoba Ci się ich kolor, wymień je. Warto przemyśleć nowy zakup i dopasować je tak, aby pasowały do reszty pomieszczenia.

blat kuchennyblat do kuchni

Wiele zarazków i alergenów jest przekazywanych przez przedmioty codziennego użytku, które stykają się z jedzeniem, szczoteczkami do zębów, etc ... Więc jeśli bałagan na blacie nie przeszkadza, warto zadbać o czystość i porządek na nim, aby zachować podstawowe zasady higieny.

Oceń artykuł
4,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także