Nowa linia elektronarzędzi

Skil wprowadził we wrześniu na rynek nową linię elektronarzędzi Skil Masters przeznaczonych dla pragmatycznych profesjonalistów. Linia Skil Masters idealnie trafia
w potrzeby małych ekip budowlano-remontowych wykonujących różne prace budowlane, instalacyjne, konserwacyjne i remontowe.

wiertarka akumulatorowaNowe narzędzia są zaprojektowane i wykonane
w taki sposób, aby oferować użytkownikom profesjonalnym wytrzymałość i niezawodność. Wytrzymałość jest wpisana w koncepcję każdego narzędzia Skil Masters.

Składają się na nią metalowe elementy konstrukcji wewnętrznej oraz obudowa przekładni wykonana także z metalu. Mimo wysokiej jakości wykonania, elektronarzędzia te odznaczają się bardzo przystępnymi cenami. Nowa linia profesjonalnych produktów obejmuje wszystkie główne kategorie elektronarzędzi. Kompletny asortyment produktów można nabyć w specjalistycznych salonach z narzędziami.

elektronarzędzia wyrzynarka

narzędzia domowe elektronarzędzia akumulatorowe

To, co wyróżnia nową linię produktów to bardzo poręczne i praktyczne opakowanie. Każde elektronarzędzie linii Skil Masters jest dostarczane wraz z solidną, płócienną torbą narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy. Dla łatwiejszego transportu torba posiada regulowane uchwyty i pas na ramię oraz praktyczną kieszonkę z okienkiem na identyfikator narzędzia.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Zdjęcia: Skil

Polecamy Ci również

Zobacz także