Nowe baterie kuchenne

0
Nowe baterie kuchenne

bateria kuchennaNa dobry design nie powinno zabraknąć miejsca nawet w najmniejszej kuchni - udowadnia nam to bateria kuchenna Kludi Scope. To nowa propozycja, która łączy uniwersalne wzornictwo i praktyczne funkcje.

Nowa bateria do kuchni jest propozycją dla tych, którzy szukają ciekawych, wszechstronnych rozwiązań w kuchni. Bateria ma bardzo prosty kształt, oparty na formie walca. To sprawia, że można ją zastosować zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych.
Bateria ma wiele funkcji ułatwiających codzienne kuchenne prace. W mniejszych kuchniach, gdzie miejsca wystarczy tylko na jednokomorowy zlewozmywak, świetnie sprawdzi się funkcja obrotu wylewki w zakresie 360º. Można dzięki temu manewrować baterią i mieć wygodny dostęp do komory zlewozmywaka. Dodatkowo długa wylewka o odpowiednim kącie nachylenia ułatwia nalewanie wody.bateria do kuchni Z kolei wersja ze złączem Bajonett umożliwi zamontowanie zlewozmywaka nawet naprzeciw kuchennego okna. Gdy będziemy chcieli je otworzyć, wystarczy wyciągnąć baterię z cokołu i położyć ją na blacie. Z kolei do większych kuchni i większych zlewozmywaków dedykowane są modele z wyciąganą, obrotową wylewką (110°) i  XL (o podwyższonym korpusie). Pierwszy przydaje się przy konieczności mycia czy napełniania wodą dużych naczyń lub na kuchennej wyspie, drugi jest wygodny w połączeniu z dużymi, dwukomorowymi zlewozmywakami. Do wyboru jest bateria kuchenna o powierzchni chromowanej, błyszczącej oraz w wersji matowej - stali szlachetnej.

kran do kuchnijednouchwytowa bateria kuchenna

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także