Nowe Centrum Łodzi – wystawa

Nowe Centrum Łodzi – wystawa

Nowe Centrum ŁodziJeszcze w tym roku w pełni zacznie funkcjonować Nowe Centrum Łodzi.

Zostanie otwarty Dworzec Fabryczny, a pod koniec roku planetarium we wschodniej części kompleksu zabytkowej elektrociepłowni EC1. Zaplanowano także oddanie do użytku fragmentu zachodniego, w którym powstanie kompleks nauki i techniki. Między dworcem i EC1 na ponad 78 tysiącach metrów kwadratowych będą powierzchnie biurowe, nowe hotele oraz ponad 650 mieszkań. Podczas targów INTERBUD zwiedzający będą mogli poznać szczegóły inwestycji oraz zobaczyć wizualizację Nowego Centrum Łodzi – w tym specjalnej strefy kultury oraz dworca.

WARTO ZOBACZYĆ

Nie tłukące się dachówki i gąsiory kompozytowe TiLeCo

Są produkowane przy zastosowaniu innowacyjnej w Europie technologii wytwarzania masy kompozytowej. Nie różnią się wyglądem od dachówek ceramicznych i są lżejsze od nich o połowę. W przekroju mają jednolitą barwę i gładką powierzchnię. Nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym.
TiLeCo, stoisko nr 133

Pompa ciepła wody basenowej

Kompaktowe rozwiązanie pracujące przez cały okres kąpielowy z wykorzystaniem ciepła zawartego w powietrzu, jako odnawialnego źródła ciepła. Ekonomiczne i komfortowe urządzenie, łatwy montaż.
KEKBUD, stoisko nr 35

Piana montażowa BORAMAX ENERGY SAVER 45

Energooszczędna – przy jej użyciu możemy zmniejszyć straty ciepła z budynku o ok. 60%, charakteryzuje się dużą siłą wiązania. Produkt innowacyjny – zaprojektowany do techniki ciepłego montażu, wysoce wydajny, bardzo dobrze uszczelnia, wygłusza, izoluje i klei.
SEVEN, stoisko nr 97

Pompa ciepła WPC, WPC COOL

Pracująca na potrzeby centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz chłodzenia pasywnego bądź aktywnego. Posiada przystosowanie do pracy w systemach solanka/woda, produkująca c.w.u. do 60 st. Elementy obudowy ze stali ocynkowanej ogniowo.
4ENERGY TOMIKA, stoisko nr 26

Oczyszczalnia nowej ery

Reaktor biologiczny ZBS-4C wykonany jest w nowoczesnej technologii formowania rotacyjnego z polietylenu. Oczyszczalnia działa w technologii sekwencyjnego reaktora biologicznego i poprzez zastosowanie dodatkowego złoża biologicznego uzyskiwany jest wysoki stopień oczyszczenia ścieków.
WOBET- HYDRET, stoisko nr 41

Płaska blachodachówka modułowa Icopal Quadro

Wykonana z blachy stalowej, z zabezpieczeniami antykorozyjnymi i powłokami organicznymi. O nowoczesnym prostym kształcie, harmonizuje z najnowszymi trendami w architekturze. Wysoka jakość technologiczna, trwałość i walory estetyczne całego systemu dachowego. 30 lat imiennej GwarancjiJakości Icopal.
ICOPAL S.A, stoisko nr 132

Pompa ciepła nowej generacji

Inwerterowa pompa ciepła powietrze/woda IVT AIR X to najwyższy współczynnik sprawności i najniższy poziom emisji dźwięku. Możliwość płynnej regulacji sprężarki i wentylatora, obudowa pompy ciepła jest dźwiękochłonna.
SAPRO ENGINEERING, stoisko nr 33

Łatwy sposób na czyste fasady

Mobilna stacja do czyszczenia QLEEN Disy przy użyciu wody zdemineralizowanej i niewielkiej ilości środków chemicznych wyczyści fasady, zadaszenia, instalacje solarne i szklane pochyłości. Jest wytrzymała, niezawodna i ekonomiczna.
4ENERGY TOMIKA, stoisko nr 26

Pałac króla Maroka ze Zduńskiej Woli

Łódzkie targi budownictwa to również spotkanie polskich firm, które z powodzeniem eksportują swoje produkty do krajów na całym świecie, a także prezentacja oferty globalnych koncernów prowadzących produkcję w Polsce.

Podczas INTERBUDU będzie można zobaczyć powstające w Zduńskiej Woli ekologiczne materiały, jakie posłużyły do budowy pałacu rodziny królewskiej w Maroku i licznych willi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Obecni w Łodzi będą także polscy producenci okien, którzy są światowymi liderami w tej dziedzinie.

wystawa targowa

Wyprodukowane nad Wisłą okna i drzwi montowano w zamkach nad Loarą, a co drugie okno dachowe na świecie pochodzi z naszego kraju. Wśród innowacyjnych na skalę europejską rozwiązań znajdą się także dachówki z masy kompozytowej oraz oczyszczalnie biologiczne. Te ostatnie podbijają rynki na Litwie, Słowacji i w Rosji.

Hala EXPO-ŁÓDŹ
Łódź, al. Politechniki 4
GODZINY OTWARCIA TARGÓW
27-28 lutego (piątek/sobota) 10.00-18.00 • 1 marca (niedziela) 10.00-16.00

www.interservis.pl

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Interbud

Zdjęcia: NCŁ

Polecamy Ci również

Zobacz także