Nowoczesne obrazy na ścianę

fotografie wielkoformatoweWiosna i lato to ukochane pory roku. Kto żyw, wyrusza na wycieczki w poszukiwaniu budzącej się do życia przyrody. Warto więc uwiecznić te chwile i krajobrazy, a także wprowadzić lato do naszych domów.

Z uśmiechem i tęsknotą za beztroskim dzieciństwem chłoniemy wszystkie barwy natury czy promyki słońca. Bierzemy aparaty w dłonie i okiem obiektywu obserwujemy świat oraz zatrzymujemy wyjątkowe chwile. Czyż nie byłoby miło otoczyć się wiosną i latem również w naszych domach, stworzyć bajkowe obrazy i kojące wnętrza o jakich marzymy? Dziś taką możliwość daje nam wielkoformatowa fotografia. Teraz sami możemy uwieczniać obrazy, jakimi chcemy się otaczać, aby tworzyć niepowtarzalną i miłą atmosferę w naszych domach. Takie elementy aranżacji naszego wnętrza wzbudzą aprobatę, zachwyt a może i zazdrość naszych gości.

wydruk fotografiizdjęcia na ścianie

Wielkoformatowa fotografia dzięki swej niezwykłej jakości i nasyceniu barw znajduje wiele ciekawych rozwiązań nie tylko biznesowych. Idealnie nadaje się również do dekoracji i aranżacji powierzchni mieszkalnych. – Aby wywołane w wielkim formacie zdjęcie mogło ozdobić nasz dom, należy jezdjęcie nad kominkiemzalaminować, nakleić na specjalną sztywną piankę, a także oprawić w pasującą do stylu wnętrza ramkę. I mamy już gotową, jedyną w swoim rodzaju grafikę. Zalaminowanie zdjęcia jest tu niezbędne, ponieważ fotografie nabierają sztywności i trwałości – mówi Dariusz Moryc z firmy Fotoarte.

Tak wywołane i oprawione wielkoformatowe zdjęcie będzie jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym obrazem. Największe, pojedyncze zdjęcie wywoływane w wielkim formacie może mieć wymiary nawet 127 cm x 304,8 cm. Za wywołanie metra kwadratowego wielkoformatowej fotografii w Fotoate zapłacimy 129 zł. Koszt metra kwadratowego laminowania to 35 zł, a naklejenia na piankę – 85 zł/m2. Koszt ramkowania uzależniony jest od wybranego wzoru ramki i kształtuje się pomiędzy 8,50 a 45 zł za metr bieżący.

Sami decydujemy, jaki nastrój zapanuje wiosną i latem w naszym domu. Ściany salonu czy sypialni możemy ozdobić romantyczną tęczą czy łąką albo energetycznymi barwami kwiatów czy biedronek. Wszystko wedle fantazji i nastroju domowników.

 

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Fotoarte

Polecamy Ci również

Zobacz także