Nowoczesny ekspres do kawy

W nowoczesnej kuchni każdy sprzęt jest nie tylko funkcjonalny, ale też dekoracyjny. Powinien współgrać z charakterem wnętrza.

Ekspres do kawy Ekspres do kawy

Nowy ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Circolo wyróżnia zaskakujący kształt i nowoczesne rozwiązania techniczne, a przy tym funkcjonalność. Już został wyróżniony międzynarodową nagrodą IF Product Design Award 2010 w kategorii produkt domowego użytku o najlepszym wzornictwie.

NEkspres do kawyowy ekspres dobrze prezentuje się nie tylko w przestrzeni kuchennej, ale i na wąskiej półce w salonie. Dodatkową zaletą ekspresu jest podświetlenie miejsca na filiżankę diodami LED. Z niebieskim błyskiem każda filiżanka kawy wygląda nieziemsko. Efekt ten wzmacnia umieszczony z tyłu ekspresu zbiornik na wodę, przez którą przenikają smugi światła.

W ekspresie zastosowano ciśnienie o mocy 15 barów, dzięki któremu kawa zawsze się uda. Szybko i łatwo można otrzymać zarówno gorący, jak i zimny napój. Regulowana wysokość podstawki pozwala przygotować kawę w filiżance, kubku lub szklance o dowolnej wielkości. Wystarczy włożyć wybraną kapsułkę NESCAFÉ® Dolce Gusto®,, by błyskawicznie otrzymać wyśmienitą kawę jak z dobrej kawiarni. Do wyboru jest 11 różnych rodzajów kaw: aromatyczna Caffè Lungo, intensywna Espresso, Espresso Intenso z jeszcze mocniejszym charakterem, włoska Cappuccino i jej letnia wersja Cappuccino Ice, trójwarstwowa Latte Macchiato i jej nowa wersja bez cukru Latte Macchiato Unsweetened, delikatna Aroma, a do tego pyszna czekolada.
Teraz do tego zestawu dołączyły aż 3 nowe kawy: Mocha Ekspres do kawybędąca idealnym połączeniem aromatycznego espresso, mleka i gorącej czekolady, esencja włoskiego espresso czyli Espresso Ristretto (do jego zaparzenia używamy tylko 40 ml wody) oraz Espresso Cortado – mocne espresso z delikatną, mleczną pianką.

Urządzenie dostępne jest w dwóch kolorach: metalicznym czerwonym i grafitowym.

Sugerowana cena nowego ekspresu to ok. 650 zł.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Nestle Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także