Nowoczesny i funkcjonalny apartament

Szukając idealnego miejsca do życia, zależy nam, aby przyszły dom czy mieszkanie było komfortowe, przestronne i zapewniało maksymalną swobodę oraz intymność.

Architekt Aleksander Chervinskyi, z ukraińskiego studia projektowego Azovskiy & Pahomova, stworzył nowoczesne i funkcjonalne wnętrza apartamentu, który zdaje się zaspokajać te potrzeby. Eleganckie i przestronne pomieszczenia zostały gustownie urządzone, a dominują w nich przyjemne barwy i faktury użytych materiałów.

W tym nowoczesnym apartamencie wyznaczono dwie strefy - prywatną i ogólnodostępną. Strefę ogólnodostępną tworzą jasny i przestronny salon otwarty na taras, jadalnia, biuro i przedpokój, część prywatna to pokoje dzieci i pokój gościnny, duża sypialnia gospodarzy, kuchnia oraz łazienki.

Wszystkie pomieszczenia są dobrze doświetlone i ciepłe, dzięki dużym oknom, z których rozpościera się wspaniały widok na okolicę. W apartamencie nie brakuje rozwiązań i systemów mebli, służących do przechowywania rzeczy codziennego użytku, które ułatwiają utrzymanie porządku. Jeżeli uważacie, że wnętrza tego nowoczesnego i funkcjonalnego apartamentu, mogą stanowić inspirację, to zerknijcie na prezentowane aranżacje wnętrz.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także