Nowoczesny i funkcjonalny apartament

Nowoczesny i funkcjonalny apartament

Szukając idealnego miejsca do życia, zależy nam, aby przyszły dom czy mieszkanie było komfortowe, przestronne i zapewniało maksymalną swobodę oraz intymność.

nowoczesny apartament

Architekt Aleksander Chervinskyi, z ukraińskiego studia projektowego Azovskiy & Pahomova, stworzył nowoczesne i funkcjonalne wnętrza apartamentu, który zdaje się zaspokajać te potrzeby. Eleganckie i przestronne pomieszczenia zostały gustownie urządzone, a dominują w nich przyjemne barwy i faktury użytych materiałów.

aranżacja salonu

W tym nowoczesnym apartamencie wyznaczono dwie strefy - prywatną i ogólnodostępną. Strefę ogólnodostępną tworzą jasny i przestronny salon otwarty na taras, jadalnia, biuro i przedpokój, część prywatna to pokoje dzieci i pokój gościnny, duża sypialnia gospodarzy, kuchnia oraz łazienki.

przeszklony taras

Wszystkie pomieszczenia są dobrze doświetlone i ciepłe, dzięki dużym oknom, z których rozpościera się wspaniały widok na okolicę. W apartamencie nie brakuje rozwiązań i systemów mebli, służących do przechowywania rzeczy codziennego użytku, które ułatwiają utrzymanie porządku. Jeżeli uważacie, że wnętrza tego nowoczesnego i funkcjonalnego apartamentu, mogą stanowić inspirację, to zerknijcie na prezentowane aranżacje wnętrz.

strefa wypoczynkowa

jasna kuchnia

elegancka łazienkagabinet

sypialnia aranżacja
elegancka i jasna sypialnia
nowoczesna łazienka
aranżacja toalety
przestronny przedpokój
meble modułowe
nowoczesne meble kuchenne
regał do pokoju
meble pokojowe
aranżacja pokoju młodzieżowego
meble do pokoju młodzieżowego
pokój dla nastolatków
aranżacja pokoju

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także