Nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy

Nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy

Okres letnich wakacji to czas nie tylko wypoczynku, ale i domowy remontów i zmian aranżacyjnych w naszych domach i mieszkaniach. Jednak po wszystkich remontach i przeróbkach, trzeba posprzątać. Idealnym urządzeniem do tego celu jest lekki i nieduży, ale niezwykle skuteczny odkurzacz bezprzewodowy Air Force.

 idealnie odkurzona podłoga

odkurzacz Rowenta Air Force

nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz Rowenty Air Force jest praktyczny i wygodny w użyciu. Doskonały zarówno dla tych, którzy są zabiegani, jak i dla osób, które sprzątają kilka razy w tygodniu. Odkurzacz wyglądem przypomina szczotkę, jednak potrafi zdziałać znacznie więcej niż ten tradycyjny sprzęt. Odkurzacz jest bezprzewodowy, co znacznie zwiększa komfort pracy – możemy sprzątać bez obaw o plączący się kabel i nie trzeba ciągle przełączać wtyczki z gniazdka do gniazdka. Po całkowitym naładowaniu, czas pracy odkurzacza wynosi do 50 minut. To wystarczający czas na odświeżenie podłóg, nawet zabrudzonych okruchami, sierścią zwierząt, czy drobnymi śmieciami. Odkurzacz jest wyposażony w specjalnie opatentowaną szczotkę Delta Air Force, która doskonale sprawdza się na różnego rodzaju powierzchniach. Jej trójkątny kształt sprawia, że bez problemu można dotrzeć do wszelkich zakamarków.

Efektywność i dobre samopoczucie

Dzięki wyjątkowo małej wadze, odkurzanie za pomocą Air Force jest tak łatwe i przyjemne, że po sprzątaniu nie czujemy się zmęczeni. Porządki możemy wręcz potraktować jako metodę zaspokojenia codziennej dawki ruchu.
Odkurzanie nie wymaga wysiłku przede wszystkim dlatego, że skuteczność Air Force jest porównywalna do tradycyjnych odkurzaczy o mocy 2200 W. W odkurzaczu zastosowano nowoczesną technologię ssącą, która wykorzystuje unikalny podwójny system oddzielania cząsteczek kurzu. Rozwiązanie to zapewnia uzyskanie maksymalnej siły ssącej i maksymalnej skuteczności.
odkurzacz Rowenta Air Force - 24 Vodkurzacz bezworkowySkuteczność działania i wygoda użytkowania odkurzacza Rowenta Air Force sprawia, że po zakończonym odkurzaniu nie jesteśmy zmęczeni porządkami, ale jesteśmy wręcz gotowi na więcej.

Pomocny i nowoczesny gadżet

Odkurzacz Air Force wyróżnia się nie tylko skutecznością, ale i ciekawym designem. Po skończonym odkurzaniu nie musimy go ukrywać w szafie, bo jego stylistyka doskonale pasuje do nowoczesnego domu i jego wyposażenia. Odkurzacz może stać samodzielnie, więc z łatwością można go zostawić w miejscu, gdzie skończyliśmy odkurzanie i wrócić do niego w dowolnej chwili.
Smukły kształt odkurzacza sprawia, że zajmuje on wyjątkowo mało miejsca, jak na jak na skuteczne urządzenie o tak dużej mocy. Dużą zaletą jest również rozwiązanie bezworkowe. Odkurzacz jest wyposażony wyjmowany zbiornik na kurz (o pojemności 0,9 l), łatwy do wyjmowania. Rozwiązanie to eliminuje także konieczność kontaktu z kurzem.

W nowej linii odkurzaczy Rowenta Air Force dostępne są cztery modele: czerwony – 12 V (czas pracy autonomicznej 25 minut), purpurowy i perłowy - 18 V (czas pracy autonomicznej 40 minut) oraz niebieski – 24 V (czas pracy autonomicznej 50 minut).
Ich ceny wahają się od 558 zł do 743 zł.

Oceń artykuł
4,00 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Rowenta

Polecamy Ci również

Zobacz także