Nowy katalog Meble WAJNERT

Dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują zmianę aranżacji swojego lokum lub od nowa się urządzają firma Meble WAJNERT wydała właśnie katalog, w którym oprócz nowości 2010/2011 znaleźć można modele z regularnej oferty w nowych, ciekawych odsłonach.

Katalog, poza atrakcyjnymi zdjęciami, które mogą stanowić swoistą inspirację podczas urządzania własnego domu lub mieszkania, zawiera wiele praktycznych informacji. Warto się z nimi zapoznać przed zakupem mebli.

meble WajnertW urządzaniu wnętrz, podobnie jak w modzie – liczy się nie tylko wygoda i funkcjonalność, ale też fason, kolor i umiejętne łączenie różnych elementów. Aby ułatwić to zadanie firma Meble WAJNERT przygotowała katalog na sezon 2010/2011, w którym każda kolekcja została zaprezentowana w aranżacjach, jakie z powodzeniem można powtórzyć we własnym domu.

Sam katalog został podzielony na cztery kategorie: meble wypoczynkowe, meble do pokoju dziennego, meble do sypialni i meble młodzieżowe. Nowością jest zaproponowany podział kolekcji mebli wypoczynkowych na linie MODERN i COMFORT. Linia MODERN to prosta, nowoczesna forma brył ozdobiona dekoracyjnymi przeszyciami i chromowanymi akcesoriami. To także funkcjonalne rozwiązania i swoboda wyboru. Linię COMFORT charakteryzuje natomiast miękka, plastyczna linia brył, oparcia i siedziska w formie wygodnych poduch, efektownie wyprofilowane podłokietniki. Wyszukanie każdego z działów stało się banalnie proste, gdyż każdy z nich został wyróżniony odrębnym kolorem.

Nowy katalog firmy Meble WAJNERT jest wyjątkowy, ponieważ bardziej przypomina ekskluzywny album z nietuzinkowymi aranżacjami, niż klasyczny przegląd produktów. Blisko 180 stronicowy przewodnik po świecie designu jest inspiracją do mniejszych i większych zmian. Z całą pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie, gdyż firmie Meble WAJNERT już od dawna przyświeca idea produkcji mebli, które będą odzwierciedlały charakter i podkreślały indywidualność swoich właścicieli.

Nowy katalog firmy Meble WAJNERT można już znaleźć w Salonach Meblowych w całej Polsce.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Meble WAJNERT

Polecamy Ci również

Zobacz także