Nowy konkurs iRobot Roomba

Nowy konkurs iRobot Roomba

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie iRobot Roomba.

iRobot odkurzającyrobot do odkurzania

Zabawa konkursowa polega na znalezieniu różnic między obrazkami w jak najkrótszym czasie oraz udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na pytanie. Konkurs składa się z dwóch etapów:

 • pierwszy etap to trzy zagadki – każda z nich to para obrazków, które różnią się szczegółami. Zadanie polega na wskazaniu tych różnic w jak najkrótszym czasie. W trakcie gry liczony jest czas, a za każde nieprawidłowe wskazanie detalu, doliczane są 3 karne sekundy. Po znalezieniu ostatniego szczegółu wyświetlany jest czas, jaki zajęło znalezienie wszystkich różnic. Etap pierwszy – rozwiązywanie aplikacji – zakończy się dnia 8. lipca 2012 r.
  Do drugiego etapu zakwalifikuje się 10 osób, które w najkrótszym czasie rozwiążą aplikację konkursową.
 • drugi etap  – dziesięć osób, które uzyskają najlepszy łączny czas rozwiązywania aplikacji, zakwalifikuje się do drugiego etapu konkursu. Ich listę ogłosimy 9. lipca na stronie konkursowej. Jednocześnie zostanie opublikowane pytanie, na które zwycięzcy pierwszego etapu będą musieli odpowiedzieć mailowo. Liczy się poprawność odpowiedzi oraz czas jej nadesłania. Odpowiedzi prosimy przysyłać mailem na adres: konkurs@e-budownictwo.pl, w temacie wpisując „Konkurs iRobot Roomba”.
  Na odpowiedzi czekamy do 11. lipca 2012 r.

Nowy konkurs iRobot Roomba - zdjęcie 3.

iRobot Roomba 770Z dziesięciu osób, które zakwalifikują się do drugiego etapu konkursu, pierwsze trzy osoby, które nadeślą prawidłową odpowiedź na pytanie zostaną nagrodzone robotem odkurzającym iRobot Roomba 770.

Konkurs trwa od 18 czerwca do 11 lipca 2012 r.
Listę zwycięzców drugiego etapu ogłosimy
12. lipca 2012 r.

Zasady udziału w konkursie:

 • aby wziąć udział w konkursie należy podać swój adres e-mail, rejestrując się jednocześnie do newslettera Grupy e-budownictwo.pl;
 • udział w konkursie jest jednorazowy;
 • zabronione jest korzystanie z jakichkolwiek dodatkowych aplikacji i rozwiązań technicznych, pomagających rozwiązać aplikację konkursową w krótszym czasie;
 • aby ubiegać się o nagrody, należy w jak najkrótszym czasie ukończyć zabawę – tzn. przejść wszystkie 3 plansze z zadaniami (3 pary obrazków) oraz prawidłowo i w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na przesłane pytanie konkursowe. Przy przyznawaniu nagród będzie brana pod uwagę unikalność adresu IP – nagroda może być przyznana tylko raz użytkownikowi o danym adresie.
  Osoby nagrodzone będą proszone o przesłanie adresu korespondencyjnego do dnia 16.07.2012 r. – jest to warunek niezbędny do otrzymania nagród.

 UWAGA! Nagroda podlega opodatkowaniu.

Szczegóły w Regulaminie konkursu

Sponsor konkursu
Nowy konkurs iRobot Roomba - zdjęcie 5

Oceń artykuł
4,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Dariusz Zieliński, Rumour PR

Polecamy Ci również

Zobacz także