Noże kuchenne Gerlach

Noże kuchenne Gerlach

zestaw noży kuchennychNoże kuchenne Gerlach są Idealne do ryb, chleba czy warzyw.  Są nie tylko ostre ale także bezpieczne i funkcjonalne.

Firma Gerlach ma już ugruntowaną pozycję na rynku polskim, lecz w dalszym ciągu dba o swoich klientów i dostarcza im coraz to nowsze i lepsze produkty, czego wynikiem jest nowa linia noży kuchennych – 991A.

Odpowiednie noże powinny być na wyposażeniu każdej kuchni, nie tylko w renomowanych restauracjach dlatego nowe produkty Gerlach usprawnią pracę w kuchni zarówno amatorom, jak i prawdziwym miłośnikom kulinariów.

nóż kuchennynóż do krojenia

nóż ze stali nierdzewnejnóż do chleba

Noże z linii 991A wyróżniają się nowoczesnym designem. Metalowe aplikacje w postaci ikon zamieszczone u nasady rękojeści symbolizują przeznaczenie noży, czyli pozwalają odróżnić między innymi nóż do chleba od noża, którym najlepiej pokroić mięso czy wędlinę. Noże 991A są ekskluzywnym produktem w ofercie firmy, wykonane są ze stali nierdzewnej – molibdenowo-wanadowej o stopniu hartowania 53. Natomiast rękojeść wykonana jest z tworzywa ABS.
Na zestaw noży w drewnianym bloku składa się z 5 typów ostrzy: nóż szefa kuchni (8 cali), nóż do chleba (8 cali), 2 noże kuchenne o różnych długościach (8 cali i 5 cali), nóż do jarzyn (4 cale). W ofercie dostępne są również noże w pojedynczych opakowaniach. Cena noży w bloku to 299 zł.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Gerlach

Polecamy Ci również

Zobacz także