Obrazy na ściany

Obrazy na ściany

Obrazy na ścianach domów i mieszkań to autentyczna i oryginalna dekoracja.*

obrazy na ścianach mieszkaniaRęcznie malowane obrazy od dawna są uznanym i cenionym sposobem na dekorację ścian. To jednak nie tylko zwykła ozdoba. Obraz na ścianie daje możliwość obcowania ze sztuką, kształtuje wrażliwość, tworzy charakter wnętrza. Nie zapominajmy, że malowane obrazy to autentyczne dzieła ludzkich rąk – do ich stworzenia potrzeba talentu i pracy. Nawet jeśli wybierzemy znany temat, czy kopię wielkiego dzieła, ręcznie malowany obraz zawsze będzie miał większą wartość, niż przemysłowo powielany plakat, czy nadruk.

Przestrzeń ozdobiona malowanymi obrazami nabiera unikatowych walorów. Zaangażowanie artysty, specyfika jego „ręki”, charakterystyczny styl – w to wszystko warto zainwestować. Dlatego coraz częściej doceniamy prawdziwe obrazy, malowane na płótnie. Wybór tematów i styl jest praktycznie nieograniczony - od klasycznych, po abstrakcyjne kompozycje. Możemy też sięgnąć po kopie dzieł starych mistrzów, albo docenić młodą sztukę. Wybrać portret lub pejzaż, łagodność odcieni albo wyrazistość barw. Taki wybór obrazów mamy w pracowni Macieja Wichrowskiego, gdzie możemy dobrać obraz pasujący zarówno do naszych gustów estetycznych, jak wystroju i wielkości wnętrza. Te obrazy malowane przez dyplomowanych artystów gwarantują poziom artystyczny, a bogactwo stylów i tematów sprawia, że każdy znajdzie obraz, który spełni jego oczekiwania.

pejzaż miejskikwiaty

Wybierając obraz dajemy wyraz naszej wrażliwości i gustu, na który zwróci uwagę każdy z naszych gości. To też wyrazisty udział w kreowaniu indywidualnej przestrzeni, która może tworzyć naszą prywatność. Obrazami na ścianach wcale nie musimy cieszyć się tylko w salonie. Malowane obrazy, odpowiednio dobrane, mogą zdobić sypialnię, jadalnię, przedpokój, a nawet łazienkę, czy kuchnię.

abstrakcja kopia obrazu Jacka Vettriano

Ręcznie malowane obrazy są też doskonałym pomysłem na dekorację pokoju dziecka – świetnie stymulują rozwój, kształtują wyższe potrzeby – jak obcowanie ze sztuką właśnie, a przy tym uczą, że oryginalność i autentyzm to ważne cechy.

obraz do pokoju dzieckaobraz do kuchni

Obraz może dopełniać wnętrze, podkreślając charakter i stając się jego integralną częścią. Jednocześnie pamiętajmy, że obraz na płótnie łatwo przenieść, czy to zmieniając aranżację, czy wręcz – przeprowadzając się, ulubione obrazy zawsze możemy zabrać ze sobą. Dobry obraz będzie nam towarzyszył przez całe życie. Obraz nie jest anonimową, seryjną dekoracją, to element który można darzyć prawdziwym sentymentem. Nie zapominajmy, że obraz to też znakomity pomysł na prezent, choć tu warto wziąć pod uwagę raczej gust obdarowanego, niż własny.

Ręcznie malowane obrazy są na szczęście coraz łatwiej dostępne – wystarczy je wybrać i zamówić przez internet. Jak w prawdziwej galerii poczujemy się oglądając prawie 5000 wzorów obrazów stworzonych przez dyplomowanych artystów. Nic prostszego, jak wybrać i kupić któreś z nich. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by artysta zrealizował naszą wizję lub stworzył dzieło na indywidualne zamówienie.

tradycyjny pejzaż
obraz dla dzieci
abstrakcyjna kompozycja
akt nowoczesny
akt kobiecy
nowoczesny pejzaż miejski
martwa natura
portret - Audrey Hepburn
pejzaż zimowy
kwiaty w wazonie
pejzaż
baletnica
kopia obrazu Salwadora Dali

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: Maciej Wichrowski

Polecamy Ci również

Zobacz także