Oczyszczacze powietrza – wysoka jakość w parze z atrakcyjnym designem

0
Oczyszczacze powietrza Coway

Mieszkając w mieście z pewnością odczułeś różnicę w jakości wdychanego powietrza. Dym pochodzący z domowych pieców grzewczych lub zakładów przemysłowych, spaliny wydalane przez samochody czy sam pył drogowy negatywnie wpływają na jakość powietrza. Wysoki poziom zanieczyszczeń dotyka nie tylko powietrza na zewnątrz. Cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5 i PM10, a także wiele innych szkodliwych substancji dostają się również do naszych mieszkań. Aby zapobiec skutkom wdychania zanieczyszczonego powietrza, takim jak choroby nowotworowe płuc czy choroby astmatyczne, spróbuj nowoczesnych rozwiązań. Oczyszczacze powietrza to już nie tylko niezgrabne pudła filtrujące wdychane przez Ciebie powietrze, ale też element wystroju mieszkania.

Ochroń swój dom przed smogiem i nieprzyjemnymi zapachami

Największym zagrożeniem dla naszego układu oddechowego, jak również ogólnego zdrowia, jest obecnie smog. Coraz większa liczba polskich miast figuruje na liście najbardziej zanieczyszczonych w Unii Europejskiej, zwłaszcza pod względem powietrza. W pojedynkę nie zmniejszymy niskiej emisji, ale możemy ochronić siebie i swoich bliskich. Jakość powietrza w domu poprawią nowoczesne urządzenia – oczyszczacze powietrza. Ich innowacyjność opiera się na systemie kilku filtrów. W przypadku oczyszczaczy powietrza firmy Coway, jest to trójstopniowa filtracja. Oznacza to, że powietrze przechodzi przez trzy filtry, zanim zostanie wyprowadzone do pomieszczenia z powrotem. Filtr z węglem aktywnym zatrzymuje większość zanieczyszczeń gazowych i lotne związki organiczne. Oczyszczacze są także wyposażone w filtry HEPA – H12, H13 lub H14. Zatrzymują one większość cząsteczek pyłów, a skuteczność filtracji wynosi do 99,97%. Niesamowite, jak taki system filtrów mieści się w tak niewielkim urządzeniu – oczyszczacze Coway nie rzucają się w oczy i zmieszczą się nawet w małym pokoju. Filtrowane są nie tylko najbardziej szkodliwe pyły PM2,5 czy PM10 zawierające szkodliwe pierwiastki, ale także kurz czy pyłki roślin. Dzięki systemowi filtrów oraz wysokiej jakości wiatrakom, oczyszczacze od Coway niwelują także nieprzyjemne zapachy, jak te związane z paleniem tytoniu. Nie musisz się także przejmować tym, jak wypadną podczas wizyty znajomych. Ich matowe obudowy świetnie współgrają z każdym typem oświetlenia, nie odbijając promieni światła. Dzięki temu wyglądają elegancko i futurystycznie, niczym prawdziwy designerski gadżet!

Wkomponuj oczyszczacz w wystrój domu dzięki nowoczesnemu designowi

Zakup oczyszczacza powietrza do swojego mieszkania nie musi oznaczać konieczności przemeblowania. Wraz z rozwojem technologii, urządzenia te stopniowo zmniejszają swoje gabaryty, pozwalając na wpasowanie ich nawet w małe pomieszczenia. Oczyszczacze powietrza firmy IDEAL PRO mają niecałe 40 cm wysokości i 25 cm szerokości – takie urządzenie przefiltruje powietrze w pokoju mającym nawet do 55m2. Ponadto ich ergonomiczna budowa pozwana na uzyskanie bardzo niskiej masy – tylko 3,7 kg. Nie rzucają się w oczy dzięki niewielkim rozmiarom, a jednocześnie działają efektywnie. Z uwagi na ich rozmiar można powiedzieć, że to już nie są urządzenia elektryczne wyposażone w filtr – one są same w sobie filtrem, dzięki któremu odetchniemy czystym powietrzem. Dla osób ceniących sobie personalizację, IDEAL stworzył różnokolorowe pokrowce – teraz Twój oczyszczacz powietrza może zostać idealnie wkomponowany w wystrój domu. Nie musisz także inwestować w dodatkowe czujniki czy pamiętać o monitorowaniu jakości powietrza. Najnowsze modele oczyszczaczy wyposażone są w czujniki, które zbierają informacje o obecnych w powietrzu gazach, pyle i zapachu, dzięki którym wskażą, kiedy konieczne jest rozpoczęcie filtracji. Dzięki cichym wentylatorom oraz trybowi nocnemu, oczyszczacze powietrza Coway pozwolą na komfortowy, spokojny sen i jednocześnie zadbają o jakość powietrza w mieszkaniu. Są również odpowiednio wygłuszone dzięki użytym do ich produkcji materiałom. Kupując oczyszczacz powietrza zwróć uwagę na certyfikaty posiadane przez firmę – nie liczy się tylko atrakcyjny design, ale również jakość marki. Sprawdzając oferty uznanych na rynku firm – takich jak Coway czy IDEAL – z pewnością znajdziesz oczyszczacz idealnie pasujący do Twojego domu i potrzeb.

Oceń artykuł
4,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także