Okiennice wewnętrzne drewniane

okiennice wewnętrzneJasno Shutters to drewniane regulowane okiennice wewnętrzne. To szczególna forma ochrony przed słońcem, która zdobywa coraz większą popularność.  Shuttersy są praktyczne. Zwłaszcza w oszklonych werandach i wykuszach kreują wspaniałe efekty świetlne.

Shuttersy składają się z jednego lub więcej paneli i zamontowanych w nich lamel, które mogą się otwierać lub zamykać. Lamele można obracać w górę i w dół, przez co może być regulowany dostęp światła i zachowana prywatność. Shuttersy zachęcają do zabawy światłem i dostarczają zaskakujących efektów.

Idealne do oszklonych werand, ogrodów zimowych
i wykuszy

Jasno Shutters są tej wiosny bardzo modne w domach, w których są oszklone werandy, ogrody zimowe, wykusze lub duże partie okien. Przestrzeń z dużą ilością okien daje ładną perspektywę lub widok na ogród. Ludzie chcą optymalnie z tego korzystać.Wadą tego jest silne nasłonecznienie oraz nagrzanie pomieszczenia. Shuttersy oferują gotowe rozwiązanie. Można przy ich zastosowaniu samodzielnie regulować ilość przedostającego się do pomieszczenia światła.

Odpowiednie do każdego wnętrza
Shuttersy firmy Jasno mogą być odpowiednio dostosowane do życzeń klienta. Shuttersy pasują zawsze, niezależnie od tego, czy ludzie lubią klasyczny czy nowoczesny wystrój i chcą ograniczyć się do minimum. Shuttersy firmy Jasno mogą być montowane bez obaw w w łazience, gdzie jak wiemy jest podwyższony poziom wilgoci.

Nowy produkt firmy Jasno
Dowodem na to, że Jasno nie śpi są dwa nowe produkty, które niedawno zostały wprowadzone.
Od niedawna firma oferuje shuttersy Clearview, w których listwa regulacyjna jest zamontowana niewidocznie. Obok tego firma opracowała do swojej kolekcji także drewniane żaluzje. Tzw. Jasno Blinds mogą być wykonane w tych samych szerokościach lamel i tych samych kolorach co shuttersy. Dzięki temu mogą być również stosowane jako uzupełnienie oferty shuttersów.

okiennice wewnętrzne drewnianeokiennice z drewna

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Jasno Shutters

Polecamy Ci również

Zobacz także