Omenaa Mensah i nowa linia farb do wnętrz

Omenaa Mensah, osobowość telewizyjna i znana prezenterka pogody została ambasadorką marki Termo Organika, firmuje także nową linię farb do wnętrz tej firmy.

Pierwszy dzień wiosny stał się okazją do niezwykle kolorowej premiery nowej linii ekskluzywnych farb wewnętrznych Omenaa Kolor. Za pomocą nowych farb przywoływali wiosnę znani prezenterzy pogody z różnych stacji telewizyjnych. Milena Rostkowska-Galant, Małgorzata Tomaszewska-Słomina, Aleksandra Kostka, Jarsław Kret, Maciej Dolega oraz oczywiście Omenaa Mensah wspólnie namalowali obraz WIOSNA (szkic – Olka Osadzińska). Gorące kolory farb w rękach ekspertów od pogody zdziałały cuda i wiosna rzeczywiście objawiła się w całej krasie – i to nie tylko na obrazie. A stworzony przez gwiazdy obraz będzie zlicytowany na cel charytatywny – czyli budowę szkoły w Ghanie. Na budowę szkoły zostanie przekazana również część dochodu ze sprzedaży każdej puszki farby, a dla realizacji tej inwestycji Omenaa Mensah i jej fundacja, podejmuje różne działania.

Omenaa Mensah i Jarosław Kret malują obraz

Prezenterzy pogody wspólnie namalowali obraz na podstawie szkicu Olki Osadzińskiej.

AKPA
Od lewej Milena Rostkowska-Galant, Małgorzata Tomaszewska-Słomina, Aleksandra Kostka, Jarosław Kret, Maciej Dolega, Omenaa Mensah - ambasador marki Termo Organika

Znani prezenterzy pogody z różnych stacji zaangażowali się w przywołanie wiosny oraz działalność charytatywną Omenaa Foundation.

AKPA
Obraz WIOSNA

Obraz WIOSNA - wspólne dzieło Mileny Rostkowskiej-Galant, Małgorzaty Tomaszewskiej-Słomina, Aleksandry Kostki, Jarosław Kreta, Macieja Dolegi i Omenaa Mensah

AKPA
Prace nad obrazem WIOSNA

Do malowania obrazu wykorzystano farby z nowej linii Omenaa Kolor.

KL
Gwiazdy jako artyści-malarze

Tym razem gwiazdy sprawdziły swoje umiejętności malarskie.

KL
Malowanie obrazu WIOSNA

Pierwszy dzień wiosny był naprawdę pogodny i kolorowy.

KL
Omenaa Mensah jako ambasadorka marki Termo Organika

Omenaa Mensah została ambasadorką marki Termo Organika, firmuje także nową linię farb.

KL
Omenaa Foundation zaangażowana jest w pomoc charytatywną

Fundacja Omeny Mensah podejmuje działania wspierające edukację dzieci w Ghanie.

KL
Omenaa Mensah - również jako dziewczynka

Urodzona w Jeleniej Górze Omenaa Mensah, prowadzi fundację, której celem jest pomoc dzieciom w Ghanie.

KL
Omenaa Mensah i dzieci z Ghany

Zarówno dochód ze sprzedaży farb, jak i obrazu WIOSNA, zasili fundację Omeny Mensah.

KL
Omenaa Foundation to ważna część działalności gwiazdy
KL
Planowana szkoła w Ghanie

Budowa szkoły w Ghanie to główny cel działalności Omenaa Foundation.

KL

Dla mnie i mojej fundacji największym marzeniem i zarazem wyzwaniem jest zebranie pieniędzy na projekt w Afryce i zrealizowanie tej inwestycji. W ramach działalności fundacji staramy się pomagać najbiedniejszym dzieciom w Afryce w zdobyciu wykształcenia – mówi Omenaa Mensah, prezes fundacji Omenaa Foundation.  Szukając sponsorów do mojego kalendarza nawiązaliśmy współpracę z Termo Organiką. Okazało się, że mamy wiele wspólnego i razem możemy zrobić kilka ciekawych projektów, owocem jednego z pierwszych jest wprowadzenie nowej linii farb Omenaa Kolor, a to dopiero początek współpracy.

Zobacz również: Ciekawe pomysły na pomalowanie pokoju dziecięcego

Wspólne przedsięwzięcia Termo Organiki i Omeny Mensah wspierają popularyzację budownictwa energooszczędnego oraz pomagają najbardziej potrzebującym, m.in. dzieciom w Afryce, ale nie tylko.

 Od ponad dekady intensywnie pracujemy nad doskonaleniem technologii ocieplania budynków, a także zachęcamy inwestorów do budownictwa opartego o oszczędność energii. Z powodzeniem inicjujemy bądź angażujemy się w różnego rodzaju akcje społeczne, których głównym celem, poza promocją energooszczędności, jest pomoc najbardziej potrzebującym – mówi Dariusz Stachura, prezes Termo Organiki – Termo Organikę i Omenę połączyły wspólne cele. Dotychczasowa działalność Omeny i jej fundacji idealnie wpisuje się w misję naszej firmy, a zaplanowane wspólnie przedsięwzięcia pozwolą wykorzystać efekt synergii i zwiększą ich efektywność.

Przeczytaj: Jak wybudować dom tani w utrzymaniu

 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Polecamy Ci również

Zobacz także