Opieka nad seniorami

Opieka nad seniorami

ProSenior24 jest firmą zajmującą się pośrednictwem pracy na terenie Niemiec. Oferujemy zatrudnienie jako opiekunka osób starszych. Nasza kadra to młody, ambitny zespół osób, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.*

opieka nad seniorami

Pamiętamy, iż seniorzy to grupa osób, która wymaga szczególnej troski i uwagi. Nierzadko są osobami niepełnosprawnymi, chorymi, które potrzebują pomocy kogoś życzliwego w codziennych czynnościach. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, nasz firma zapewnia właściwą opiekę, umożliwiając osobom starszym spędzenie jesieni życia we własnym domu.

Firma ProSenior24 poszukuje osób do pracy w charakterze opiekuna/opiekunki osoby starszej na terenie Niemiec. Zgłoszenia przyjmowane są z całej Polski. Poszukujemy przede wszystkim osób, które przez słowo „opiekun” rozumieją nie tylko zawód, ale przede wszystkim powołanie. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie i podjęcia współpracy z nasz firmą.

ProSenior24 jest firmą zapewniającą legalną współpracę. Naszych pracowników zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie w oparciu o polskie przepisy prawne. Na terenie Niemiec podejmujemy współpracę tylko ze sprawdzonymi koordynatorami, a każde miejsce potencjalne miejsce pracy jest przez nas weryfikowane. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić pracownikom wymagane bezpieczeństwo. Ponad to, opłacamy wszystkie składki, które wiążą się z zatrudnieniem osoby na podstawie umowy zlecenie. Organizujemy również dojazd („door-to-door”) i pokrywamy jego koszty. Zakwaterowanie oraz wyżywienie pracownika zagwarantowane jest w domu podopiecznego. Dobierając ofertę, oprócz wymagań przyszłych podopiecznych, bierzemy pod uwagę także preferencje pracownika.

opieka nad starszą osobą

Od osób chcących podjąć z nami współpracę oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu, co najmniej komunikatywnym, który umożliwi swobodną rozmowę z podopiecznym. Dużą wartość ma także posiadane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, czy niepełnosprawnymi. Czas pobytu u rodziny niemieckiej wynosi minimum dwa miesiące, dlatego też jest to wymagany przez nas czas dyspozycyjności. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu o kolejne dwa miesiące, jeśli obie strony, tzn. podopieczny i opiekun wyrażą taką chęć. W procesie rekrutacji brane są pod uwagę również referencje wystawione przez poprzednie miejsca pracy, czy też zaświadczenia o odbytych kursach kierunkowych.

Czas oczekiwania na ofertę pracy może być różny, jednak najczęściej wynosi od jednego do czterech tygodni od momentu wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Jest to okres, w którym przedstawiamy kandydaturę rodzinie niemieckiej, która wyraziła chęć zatrudnienia opiekuna/opiekunki z Polski. Szybsze znalezienie odpowiedniej oferty pracy jest możliwe dla osób, które wykazują dobrą znajomość języka niemieckiego oraz większe doświadczenie.

Oferowane wynagrodzenie mieści się w przedziale od 840 do 1350 euro netto miesięcznie. Wysokość uzależniona jest od poziomu znajomości języka niemieckiego, doświadczenia, a także zakresu obowiązków, które czekają na miejscu pracy. Ponad to, gwarantujemy dodatkowe wynagrodzenie za pracę w okresie Świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok.

opieka nad seniorem

Celem naszej firmy jest zapewnienie osobie zatrudnionej stałego miejsca pracy. Dbamy również o komfort psychiczny podopiecznego i staramy się, by zmiany opiekunów były jak najrzadziej, aby nie musiał on zbyt często przyzwyczajać się do nowej osoby.

Aby podjąć współpracę z firmą ProSenior24 wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej www.prosenior24.pl. Można także zadzwonić do siedziby biura mieszczącego się w Warszawie (22 343 94 50/51) lub napisać do nas e-maila (opieka@prosenior24.pl).

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: prosenior24.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także