Oryginalne lustro

Perłowe lustro z czarną ramą kształtem przypominającą słońce jest oryginalną ozdobą pomieszczenia i dodaje mu elegancji.

lustro nova decor Lustro to jeden z legendarnych projektów Christophera Guy’a – jego wygląd został zainspirowany huraganem Katrina oraz kapeluszem noszonym na weselu przez Camille Parker Bowles. 

"Współczesny nastrój z klasycznymi wartościami" – oto filozofia projektanta, która zdobyła międzynarodowe uznanie. Przedmioty według jego pomysłu goszczą w domach gwiazd Hollywood i upiększają apartamenty luksusowych hoteli i kurortów na całym świecie. Na liście projektów Christophera Guy’a znajdują się: kurort Wynn w Las Vegas i Makao, 6-gwiazdkowy kurort Phoenix w Sanya oraz niedawno utworzony Divan Asya Hotel w Istambule w Turcji.
lustro nova decor
Kolekcja mebli marki Christopher Guy jest dostępna w warszawskim salonie Nova Decor. Salon oferuje unikatowe meble i elementy dekoracyjne: tapety, tkaniny, materiały wykończeniowe, które pozyskiwane są od producentów marek znanych na całym świecie. Proponuje też pełen zakres usług, rozpoczynając od projektu, poprzez etap wszelkich prac budowlano-remontowych, po pełne wykończenie wnętrz.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Nova Decor

Polecamy Ci również

Zobacz także