Oryginalne półki na książki

Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z dużą ilością książek, wazonów lub innych bibelotów, przedstawiamy kilkanaście pomysłów na szafki.


Ta pólka na książki została zaprojektowana przez Marcosa Bredera. To prosta półka, która dzieli rzeczy według ważności i częstotliwości użytkowania. Konstrukcja jest dość unikalna i stylowa. Książki, które są ważne i godne przeczytania lub zdjęcie bliskiej osoby można postawić między nawiasami okrągłymi na głównym miejscu. Natomiast między nawiasami kwadratowymi książki mniej interesujące lub te, które chcemy przeczytać znacznie później.

 


Regały Folding są bardzo praktyczne, ponieważ można poukładać książki, i nie tylko, na różne sposoby. Półki wykonane są z twardego drewna wiśniowego i mogą być ustawione poziomo
i pionowo. Półka o nazwie Quad służy do przechowywania płyt CD, DVD i książek. Aby uzyskać jeszcze więcej miejsca, oddzielne jednostki mogą być połączone razem. Asymetria w doskonałej równowadze!Oryginalna i nowoczesna półka. Nie jest ona zbyt praktyczna, ponieważ nie umieścimy na niej zbyt wielu rzeczy, ale za to świetnie wygląda na ścianie. 

Półka-ławka została zaprojektowana przez Łotysza Stanisława Katz. Jest bardzo oryginalna, pomieści dość dużo książek, ale czy jest tak samo wygodna, jak miękki fotel?

 


Jak widać na zdjęciu, półka wykorzystuje całą powierzchnię ściany, co sprawia że jest bardzo funkcjonalna.

 

 
 

Wewnątrz każdej rury jest półka do przechowywania rozmaitych przedmiotów. FlexiTube jest dostępna w dwóch rozmiarach. Rury mogą być łączone w dowolny sposób, mogą leżeć obok siebie lub jedna na drugiej.

 

 

 

 

Ten quasi-regał jest wykonany ze spienionego polipropylenu - ten sam materiał używany jest do zderzaków samochodów i kasków. Jest lekki i wytrzymały, może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz. Prezentowany regał nie został zaprojektowany specjalnie na książki. Może służyć do przechowywania butelek wina, zabawek dla dzieci, płyt CD, DVD.

 

 

 

Oceń artykuł
5,00 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Polecamy Ci również

Zobacz także