Oryginalny penthouse

Oryginalny penthouse

Ten oryginalny penthouse w Las Vegas urządzoną łącząc różne style. W ten sposób powstało dekoracyjne, a jednocześnie nowoczesne wnętrze.

wnętrze luksusowe

Urządzenie tego apartamentu naprawdę robi wrażenie. Począwszy od olbrzymiego lustra na suficie salonu, poprzez nowoczesny dywan i dekorację ścian, na lampach i stole skończywszy. Lustro ma dekoracyjną konstrukcję i na pierwszy rzut oka wygląda jak przeszklenie dachu.

przeszklenia w domu

Olbrzymi dywan to kolaż pop-artowych motywów, które w zaskakujący sposób pasują do zasłony z łańcuszków, oddzielających sypialnię od salonu – zasłona jest ozdobiona motywem z murali Banksy’ego. Z kolei ściana, część podłogi i sufitu w części jadalnej jest wyłożona granatowo-niebieską mozaiką, otoczoną ciemnymi, lśniącymi płytkami. Kontrastują one z białą podłogą salonu.

eleganckie wnętrze domu

Imponujący jest też stół, przechodzący w kuchenną wyspę – wykonany z pięknego granitu „Blue Louise”. Nad stołem wisi zaskakująca lampa. W prostym sześcianie kryje się dekoracyjny żyrandol. Aranżacja sypialni jest bardziej stonowana – utrzymana w szarościach, choć nie bez luksusowego lśniącego zagłówka i fantazyjnego żyrandola.

aranżacja sypialni

salon
sypialnia
oryginalne oświetlenie
aranżacja salonu
meble do salonu
aranżacja jadalni
stół do jadalni
oryginalny sufit

Oceń artykuł
4,50 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także