Oświetlenie ogrodu

Oświetlenie ogrodu

Wysoka jakość, ciekawe wzornictwo i energooszczędność to cechy wyróżniające lampy ogrodowe Apollo wykorzystujące technologię LED.

Odpowiednie oświetlenie powoduje, że ogród, taras czy balkon wydaje się jeszcze piękniejszy i zadbany. Światło podkreśla urok roślin, a dobranie lamp, które zgrają się z projektem ogrodu sprawia, że zyskuje on dodatkowe walory użytkowe – możemy cieszyć się nim również po zmroku.

Wybierając oświetlenie zewnętrzne nie musimy rezygnować z energooszczędności. Lampy ogrodowe Apollo wykorzystują nowoczesną technologię opartą o diody LED, które pozwalają na oszczędności energii sięgające nawet 70% w porównaniu ze standardowymi źródłami światła. Dodatkowo, diody te są wyjątkowo trwałe – unikniemy więc konieczności częstego wymieniania przepalonych żarówek.

lampa ogrodowa lampa led lampa na taras

Apollo proponuje kilka serii lamp ogrodowych LED - Apollo CIRCO, ELIPTIC, KWADRO, MONDO, TRILLA, VIRGO - różniących się wzornictwem i ilością diod. Na serie te składają się zarówno lampy wolnostojące, naścienne, jak i podwieszane, typu kinkiet - dzięki temu możemy oświetlić zarówno okolice domu, jaki i bardziej odległe rejony ogrodu oraz pergole czy altanki. Lampy wykonane są z najwyższej jakości materiałów - nierdzewnej stali, szkła lub tworzywa o podwyższonej odporności na uderzenia. Dzięki temu wspaniale oświetlonym ogrodem czy balkonem cieszyć się będziemy przez lata.

Oceń artykuł
3,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Apollo

Polecamy Ci również

Zobacz także