Oświetlenie w mieszkaniu

Słabo oświetlone mieszkanie jawi się pesymistycznie i nie sprzyja wykonywaniu jakichkolwiek czynności domowych. Zakłócona jest wówczas rola światła. Powierza mu się bowiem zadania użytkowe, jak i estetyczne. Tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak zadbać o to, by światła w naszym mieszkaniu nie brakowało.

oświetlenie w kuchni

Najnowsze rozwiązania systemów świetlnych pozwalają na umiejscowienie najmniejszych punktów świetlnych w każdym miejscu domu.

oświetlenie punktoweNowa linia oświetleniowa Led "Music Line"
Nowa innowacyjna linia oświetleniowa "Music Line"- to grupa bardzo płaskich opraw oświetleniowych, wykorzystujących elementy półprzewodnikowe LED jako źródło światła. Produkty te różnią się od dotychczas produkowanych opraw niepowtarzalnymi walorami oświetleniowymi oraz oryginalnym wzornictwem. Do ich produkcji wykorzystano najnowszą technologię ledową. Rozwiązanie proponowane przez producenta nie ma swojego odpowiednika wśród konkurencji, ani w Polsce, ani na świecie. Ze względu na zastosowane źródło światła LED oprawy te wydzielają minimalną ilość ciepła. Dzięki temu mogą być zastosowane bezpośrednio na elementach łatwopalnych typu: płyty meblowe, elementy drewniane.

Nowoczesne oprawy marki SKOFF pobierają bardzo niewielką ilość energii elektrycznej poprzez co mogą być zasilane przez długi okres czasu (np. przez całą dobę) nie narażając użytkownika na duże koszty. Kolejną zaletą produktów "Music Line" są ich gabaryty (oprawy oświetleniowe są bardzo płaskie, w związku z czym niewiele odstają od powierzchni zamocowania), a żywotność diod LED szacowana na około 50 tys. godzin. Światło, które daje grupa produktów "Music Line" skierowane jest w dwóch płaszczyznach –podstawowej w dół, oraz odbite – boczne, przez co w konstrukcji tej nie widać elementów świetlnych (cechy te zostały objęte zgłoszeniem patentowym).

oświetlenie schodówoświetlenie w szafkach

Nowa linia opraw
Oprawy oświetleniowe z serii "Music Line" znajdują szerokie zastosowanie w oświetleniu stopni schodowych, ciągów komunikacyjnych, ścian, witryn meblowych i mebli kuchennych, jak również mogą służyć jako oświetlenie awaryjne. Zgłoszone do Urzędu Patentowego konstrukcje opraw oświetleniowych "Music Line" umożliwiają ich montaż w standardowych puszkach elektrotechnicznych, w wykonanych otworach lub łatwe klejenie do powierzchni, np. na ściance, półce witryny meblowej, boazerii czy panelach drewnianych. Nowe oprawy są kontynuacją wdrożonej z sukcesem na rynku oprawy "Klips ledowy".

klipsy ledowe

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Joanna Bogumił

Źródło: Skoff

Polecamy Ci również

Zobacz także