Ozdoby na ściany

Ozdoby na ściany

Salon to miejsce domowego zacisza, w którym przebywamy najczęściej. Wypoczywamy po ciężkim dniu, relaksujemy się, spędzamy miło chwile z najbliższymi. Dlatego tak ważne jest, żeby wszyscy domownicy czuli się w nim dobrze i swobodnie.

ozdoby ścienneozdoby na ściany

Zasadniczy wpływ na wygląd pomieszczenia, a tym samym na samopoczucie przebywających w nim osób, mają ozdoby i dodatki znajdujące się we wnętrzu. Dzięki nim możemy zupełnie zmienić charakter salonu. Idealnie nadają się do tego samoprzylepne dekoracje welurowe, które w łatwy sposób można nanieść na ścianę lub dowolną powierzchnię. Fascynaci sztuki dalekiego wschodu w parę minut mogą stworzyć we własnym mieszkaniu niepowtarzalny klimat rodem z kraju Kwitnącej Wiśni. Wykorzystując japońskie znaki oraz etniczne motywy mogą zaaranżować wnętrze w oryginalny sposób.

dekoracje welurowe na ścianędekoracje ścienne

Dodatkową zaletą dekoracji welurowych jest możliwość ich wielokrotnego przeklejania. Dzięki temu jeden wzór można aranżować w zupełnie nowy sposób na różnych powierzchniach. Dekoracje dobrze dopasują się do każdego wnętrza zarówno pod względem motywu, jak i koloru.

Oceń artykuł
4,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: DKM Impresja

Polecamy Ci również

Zobacz także