Panel prysznicowy jak malowany

Panele prysznicowe Kameleo dzięki swojemu niezwykłemu, dekoracyjnemu wykończeniu wpisują się w światowy trend wzorniczy. Innowacyjność projektu polega na połączeniu prostych materiałów takich jak szklana płyta, sterylna stal z unikalnymi formami graficznymi, które wyróżnią salon łazienkowy.

panele prysznicowe w kwiatyZastosowane motywy florystyczne i wzory geometryczne powodują, że wnętrze zyskuje oryginalny akcent, który można wykorzystać w aranżacji w różnoraki sposób. Granice możliwości wyznacza jedynie nasza wyobraźnia. To właśnie ta koncepcja – tworzenia odmiennych aranżacji, oferowana przez projektanta tej serii paneli, zdecydowała o nadaniu jej nazwy Kameleo. W zależności od wykorzystanych w łazience faktur, struktur, kolorów i wzorów w połączeniu z panelami pozwoli niczym kameleonowi zmienić całkowicie charakter wnętrza.

panel prysznicowy - wzór geometrycznyW serii paneli natryskowych Kameleo zaprojektowanych na wyłączność dla Deante przez młodego, polskiego projektanta Macieja Papierza, dostępne są trzy wersje wzorów. Dwa w modnych motywach florystycznych i jeden geometryczny nawiązujący do tendencji kubistycznej.

Wersje paneli Florial swoim wzorem wprowadzą do wnętrza dodatkową energię. W zależności od projektu łazienki i zestawienia z wzorami chociażby glazury mogą oszołomić bogactwem pędów kwiatowych bądź stanowić element przełamujący monotonię klasycznej łazienki. Połączenie ciepłej, naturalnej kolorystyki paneli wraz z prawdziwymi kroplami wody spływającymi po liściach kwiatów zaprojektowanych na panelu stworzy prawdziwie relaksujący obraz.

Alternatywą dla inspirujących wzorów roślinnych jest wykończenie panelu Geometrio, który idealnie wkomponuje się w pomieszczenie o prostym, kubistycznym wyglądzie i wprowadzi do niego dodatkowe uporządkowanie. Kontrast białego i czarnego koloru to ekspresyjne połączenie, którego nie sposób przeoczyć. Zestawienie dwukolorowe pozwala uzyskać ciekawe efekty graficzne, które szczególnie dobrze sprawdzą się w łazience zarówno z elementami czarnymi, jak i białymi czy szarymi.

nowoczesny panel prysznicowy dekoracyjny panel prysznicowy panel do prysznica

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także