Patelnie ceramiczne

0
Patelnie ceramiczne

Przywieranie potraw podczas smażenia, a także czasochłonne czyszczenie patelni potrafią skutecznie zniechęcić do rozwijania kulinarnych umiejętności. Jak uporać się z tymi niedogodnościami i gotować smacznie i zdrowo?

Odpowiedź jest prosta. Wystarczy wybrać patelnie ceramiczne Harmony. Dzięki nowej linii patelni firmy Gerlach nie tylko skraca się czas, jaki trzeba spędzić w kuchni podczas przyrządzania posiłków, ale również zostają zachowane walory zdrowotne potraw oraz wymogi ochrony środowiska.
Patelnia to niezastąpiony element wyposażenia każdej kuchni, zarówno doświadczonego kucharza, jak i kulinarnego amatora. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tych naczyń, dlatego ich wybór jest trudnym zadaniem. Wiedząc o tym, firma Gerlach wprowadziła do swojej oferty nową linię patelni ceramicznych Harmony, które łączą walory użytkowe z aspektami zdrowotnymi oraz nowoczesnym wzornictwem.

patelnia ceramicznapatelnia do smażenia

Nieprzywierająca powłoka ceramiczna zapewnia wyjątkowo bezpieczne smażenie. W przeciwieństwie do standardowych naczyń z powłoką teflonową, na patelniach Harmony potrawy mogą być przygotowywane w niższych temperaturach, przy użyciu niewielkiej ilości tłuszczu, dzięki czemu zachowują bogactwo składników odżywczych. Ze względu na wyjątkowo gładką powierzchnię naczyń, pozbawioną porów i szczelin, można swobodnie przechowywać w nich jedzenie, a później łatwo je wyczyścić.
Linia Harmony została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wysoka jakość tych produktów jest gwarantem zdrowia i smaku przyrządzanych potraw. Warto również zaznaczyć, że nasze patelnie powstały w procesie bezpiecznym dla środowiska, a powłoka ceramiczna pozbawiona jest szkodliwych dla zdrowia substancji. Patelnie Harmony ułatwią kulinarne eksperymenty w każdej kuchni, są przyjazne w użytkowaniu i łatwe w czyszczeniu – podkreśla Agnieszka Cichewicz, Brand Manager w firmie Gerlach.
Wszystkie produkty z linii Harmony są energooszczędne, ponieważ konstrukcja dna pozwala na równomierną dystrybucję ciepła w naczyniu. Linia obejmuje trzy patelnie z powłoką ceramiczną o średnicy 20 cm, 24 cm oraz 28 cm, oraz  rondel o średnicy 16 cm z pokrywką. Patelnie i rondel przystosowane są do użycia na kuchni gazowej, ceramicznej, elektrycznej lub indukcyjnej. Cena patelni o średnicy 20 cm to 99 zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.gerlach.pl.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Gerlach

Polecamy Ci również

Zobacz także