Piekarniki do zabudowy

Oferta piekarników i kuchni do zabudowy Amiki wzbogaciła się o nową linię piekarników, których ciekawe wzornictwo przykuwa wzrok. Urządzenia te jednak nie tylko cieszą oko, ale zostały wyposażone w praktyczne rozwiązania, które sprawią, że praca w kuchni będzie bezpieczniejsza. Właśnie dlatego już teraz warto poznać je bliżej.

piekarnikWprowadzana w październiku do oferty linia piekarników do zabudowy Trend będzie składała się z piekarników niezależnych oraz z kuchni do zabudowy (zestaw piekarnik ze sterowaniem do płyty plus płyta). Urządzenia te różnią się wyposażeniem
oraz liczbą dostępnych funkcji, tak by każdy mógł wybrać takie rozwiązanie, które mu najbardziej odpowiada. Niezależnie
od tego, czy wybrany zostanie piekarnik z płytą elektryczną
czy gazową można być pewnym, że będą tworzyły one spójną całość.

płyta gazowapłyta kuchenkipłyta indukcyjna

Dzięki zastosowaniu lustrzanego frontu udało się nie tylko podkreślić nowoczesny charakter piekarnika z linii Trend, ale także uzyskać znaczący wpływ na estetykę całej kuchni. Oprócz walorów estetycznych piekarniki tej linii zostały wyposażone w praktyczne rozwiązania techniczne, które sprawiły, że spokojnie i bez reszty można poświęcić się kulinarnym eksperymentom. Przede wszystkim zadbano o bezpieczeństwo obniżając temperaturę frontu piekarnika. Stało się to możliwe poprzez zastosowanie szyby refleksyjnej w drzwiach. Zastosowanie specjalnego szkła pozwoliło na piętnastoprocentowe obniżenie temperatury frontu piekarnika w porównaniu do piekarnika bez szyby refleksyjnej. Jednocześnie podkreślić trzeba, że wszystkie piekarniki z liagd kuchennenii Trend dostępne są w najwyższej klasie efektywności energetycznej A. Teraz gotowanie i pieczenie jest więc nie tylko bezpieczniejsze, ale także oszczędniejsze.

Nowe piekarniki Amiki są połączeniem interesującego wzornictwa i ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych. Wszystkie prezentowane modele spełniają krajowe i europejskie normy jakości i bezpieczeństwa, gwarantując długą i niezawodną pracę.

Podstawowe dane techniczne:

  • Liczba dostępnych modeli: 5 (3 kuchnie do zabudowy i 2 piekarniki niezależne),
  • Piekarniki typu Multi - 6 lub 8 funkcji piekarnika,
  • Programator elektroniczny,
  • Szyba refleksyjna,
  • Drabinki,
  • Prowadnice teleskopowe (wybrane modele),
  • Pakiet No Problem.

Sugerowane ceny detaliczne już do 1 299 zł (piekarnik) i 1 949 zł (piekarnik + płyta).

Oceń artykuł
3,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Amica

Polecamy Ci również

Zobacz także