PlayStation®3 w nowych kolorach

PlayStation®3 w nowych kolorach

PlayStation3 w nowych kolorachSony Computer Entertainment idzie z duchem czasu i wprowadziło polski rynek dwa nowe kolory PlayStation®3: intensywną czerwień oraz klasyczną biel. Teraz z pewnością fani PlayStation®3 dobiorą swój ulubiony kolor produktu do wnętrza.

Czerwony

PlayStation®3 w kolorze intensywnej czerwieni dostępny jest w sklepach już od maja. Kolor nawiązuje do barw narodowych naszej drużyny piłkarskiej i będzie idealnym rozrywką między meczami Euro 2012.

Biały

Biały jest nadal bardzo modnym kolorem zarówno w ubiorze jak i w urządzaniu wnętrz, a konsola PlayStation®3 w tym kolorze będzie uzupełnieniem starannej stylizacji. Biel to symbol elegancji, minimalizmu i harmonii.

playstation - rozrywka dla całej rodziny

PlayStation®3 to teraz nie tylko forma rozrywki, ale i atrakcyjny element wystroju w każdym salonie. Będzie także świetnym pomysłem na prezent, a kolor zadziwi niejednego obdarowanego.

Nowa odsłona kolorystyczna konsoli to jeszcze jeden powód, dla którego warto mieć ją w swoim domu. PlayStation 3 – najlepsza rozrywka dla całej rodziny w najlepszej cenie.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o.

Polecamy Ci również

Zobacz także