Płyn do mycia naczyń – konkurs na urodziny Ludwika

Płyn do mycia naczyń – konkurs na urodziny Ludwika

Płyn do mycia naczyń – konkurs na urodziny Ludwika - zdjęcie 1Najpopularniejszy płyn do mycia naczyń w Polsce - Ludwik ma już 50 lat. Gdy pojawił się w sklepach w 1964 roku, był pierwszym tego rodzaju polskim produktem na naszym rynku. Od razu podbił on serca wielu gospodyń domowych.

Mimo upływu lat i silnej zagranicznej konkurencji nadal cieszy się on niesłabnącą sympatią oraz zaufaniem konsumentów. Dzięki swojej wysokiej jakości oraz skuteczności, do dziś jest on najczęściej wybieranym przez Polaków płynem do mycia naczyń.
Każdy z nas jednak wie, że Ludwik to nie tylko doskonały środek do zmywania – sprawdza się w różnych sytuacjach. Stosuje się go m.in. do zapierania tłustych plam, robienia baniek mydlanych, czy sprawdzania szczelności instalacji.
płyn do mycia naczyńA jakie są Twoje najciekawsze wspomnienia z Ludwikiem w tle?
Autorzy 50 najciekawszych historii otrzymają od nas atrakcyjne zestawy środków czystości marki Ludwik
.
Zestawy zawierają: 4 wersje zapachowe płynów i balsamów do mycia naczyń 500g, płyn uniwersalny super połysk o zapachu konwalii, mleczko cytrynowe 300g, płyn do szyb i glazury z octem, preparat do czyszczenia grilli, mleczko do stali nierdzewnej i chromowanej.

Czas trwania konkursu:

Swoje zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać od 20 maja do 3 czerwca 2014 r.
Wyniki ogłosimy do 10 czerwca 2014 r.

produkty marki Ludwik

Warunki konkursu

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@e-mieszkanie.pl. W temacie maila prosimy wpisać "Urodziny Ludwika", a w treści maila zawrzeć adnotację: "Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Jak zmywać naczynia ".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 13 czerwca 2014 r. na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Regulamin konkursu

Nagrody przekazuje
Płyn do mycia naczyń – konkurs na urodziny Ludwika - zdjęcie 4  Płyn do mycia naczyń – konkurs na urodziny Ludwika - zdjęcie 5

Patron medialny

Płyn do mycia naczyń – konkurs na urodziny Ludwika - zdjęcie 6Płyn do mycia naczyń – konkurs na urodziny Ludwika - zdjęcie 7
Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: Ludwik

Polecamy Ci również

Zobacz także