Płyn do odkamieniania Ludwik – KONKURS

Kamień osadzający się w czajniku i innych kuchennych sprzętach to prawdziwe utrapienie. Wiecie jak go skutecznie usunąć? Z pomocą przyjdzie Wam nowy Ludwik – płyn do odkamieniania. Zapraszamy także do udziału w konkursie, w którym 20 osób wygra atrakcyjne nagrody.

Płyn do mycia naczyń Ludwik jest na rynku już ponad 50 lat. Dzięki stale udoskonalanej recepturze konsumenci cenią go za wysoką jakość i skuteczność dostępną w atrakcyjnej cenie. GRUPA INCO S.A., właściciel marki, nieustannie poszerza asortyment i udoskonala produkty. Dzisiejsze portfolio współtworzą również: środki do zmywarek, płyny do mycia szyb, preparaty do czyszczenia i pielęgnacji podłóg, płyny uniwersalne, mleczka, udrożniacze i wiele produktów specjalistycznych.

Na rynku pojawił się właśnie nowy Ludwik - płyn do odkamieniania, który szybko i skutecznie usuwa nalot z kamienia i osady wapienne. Produkt przeznaczony jest do czyszczenia m.in. czajników, grzałek, żelazek, garnków czy ekspresów. 

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym 20 osób wygra atrakcyjne zestawy produktów marki Ludwik.

Zadanie konkursowe

Stwórz krótki wierszyk dotyczący najnowszego produktu marki Ludwik - Ludwik płyn do odkamieniania.

Wierszyk prześlij na adres konkurs@e-mieszkanie.pl. W temacie maila wpisz „Płyn do odkamieniania”, a w jego treści zawrzyj adnotację: „Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Płyn do odkamieniania".

Nagrody

20 osób, które przyślą najfajniejszy wierszyk nagrodzimy zestawami produktów marki Ludwik. W skład każdego zestawu wchodzi:

  • Ludwik płyn do odkamieniania 250 ml
  • Ludwik All in one tabletki do zmywarek 120 szt.
  • Ludwik żelowe kapsułki do prania tkanin kolorowych
  • Ludwik żelowe kapsułki do prania tkanin białych
  • Ludwik preparat do czyszczenia grilli 500 ml

                       

      

Czas trwania konkursu

na zgłoszenia konkursowe czekamy od 14 do 28 października 2015 r.
Wyniki opublikujemy do 30 października 2015 r.

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 04.11.2015 r. na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Regulamin konkursu

Fundator nagród

 

Oceń artykuł
5,00 / 14 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: INCO

Zdjęcia: INCO, fotolia

Polecamy Ci również

Zobacz także