Płytki ceramiczne My Way

0
Płytki ceramiczne CREMA MARFIL by My Way

Nie od dzisiaj wiadomo, że wystrój wnętrz, w których przebywamy – na krótko lub spędzając w nich większość dnia – dla wielu z nas stał się istotnym aspektem życia.


A myśląc o domu coraz większą wagę przykładamy do detali, które mają wpływ na to, jak wygląda - chcemy czuć się w nim po prostu dobrze. Obecnie na rynku króluje trend na produkty nawiązujące do naturalnych materiałów, takich jak drewno czy kamień. Ich rosnąca popularność wynika z wielu różnych zalet, spośród których najważniejsze to niewątpliwa elegancja i ponadczasowość. Klasyczne drewno i stylowy kamień to motywy coraz częściej pojawiające się w kolekcjach producentów płytek ceramicznych znanych na całym świecie. Ceramika Paradyż, projektując nowe kolekcje 2011 dla swojej marki Premium – My Way Paradyż Group – podąża za światowymi trendami wzorniczymi.

Płytki ceramiczne SANTA CATERINA by My Way

Płytki z marmuru

Jeszcze niedawno panował stereotyp kojarzący marmur z monumentalnością, nadmiernym przepychem, archaiczną stylizacją czy nowobogactwem. Dzisiaj ten szlachetny produkt, jak i inne ozdobne materiały skalne, zostały odkryte na nowo, jako elegancki surowiec doskonały do wykorzystania w wystroju wnętrz. Idąc za nowymi światowymi trendami Ceramika Paradyż prezentuje linię produktów umożliwiających urządzenie nowoczesnych oraz stylowych wnętrz z wykorzystaniem piękna naturalnego kamienia. Nowa linia gresów szkliwionych marki My Way Paradyż Group znakomicie odwzorowuje najszlachetniejsze marmury oraz klasyczne, eleganckie trawertyny. Każda płytka jest niepowtarzalna i może charakteryzować się różnicami tonalnymi. Dzięki temu poszczególne elementy, po ułożeniu w całość, tworzą bardzo naturalny efekt. W ramach jednej kolekcji dostępnych jest kilka formatów płytek bazowych oraz gama dekoracji – co umożliwia tworzenie ciekawych kompozycji, pozwalając jednocześnie uniknąć problemu przycinania płytek w celu maksymalnego dopasowania ceramicznej okładziny do pomieszczeń różnej wielkości. Każda z kolekcji ma wykończenie typu lappato, dające oryginalny efekt zróżnicowanego odbicia światła.

Co na ścianę w kuchni?

płytki ceramiczne
wynik głosowania
35,6%
mozaika
wynik głosowania
10%
szkło
wynik głosowania
34,9%
blacha stalowa
wynik głosowania
5%
kamień
wynik głosowania
14,6%

Ilość oddanych głosów: 3382

Płytki do salonu...

Znakiem nowoczesności, ale i wygody współczesnego domu stała się otwarta strefa dzienna. Salon, jadalnia, kuchnia i hol nie wymagają odseparowania ścianami czy drzwiami – można z nich stworzyć otwarte wnętrze. Musimy oczywiście pamiętać, że taka przestrzeń pełni jednocześnie kilka funkcji. Gotowanie i spożywanie posiłków, przyjmowanie gości, wieczory przy kominku, odpoczynek, miejsce zabaw dzieci to tylko niektóre z nich. Integralność pomieszczenia można uzyskać, utrzymując w tym samym stylu aranżację całego wnętrza. Jego przestronność podkreślą jednolite ściany i posadzka – gustowny jasny marmur lub trawertyn. Do ich wykonania najwięksi światowi producenci stosują technologię druku cyfrowego pozwalającą na uzyskanie znakomitych efektów zdobniczych przy jednoczesnym zapewnieniu bardzo dobrych parametrów użytkowych. Wszystkie płytki My Way Paradyż Group są mrozoodporne, więc mogą być stosowane nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz. Również ze względu na wysoką klasę ścieralności (PEI 4/2100) mogą być stosowane we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i tarasach. Dodatkową zaletą jest fakt, że wśród elementów uzupełniających płytki bazowe występują m.in. cokoły, mozaika oraz taco, dzięki którym piękną ceramiką można obłożyć kominek czy elegancko połączyć ze sobą krawędź podłogi ze ścianą.

Oceń artykuł
3,30 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także