Podłogi, drzwi i okna na miarę

0
Podłogi, drzwi i okna na miarę

Każdy z nas ma inny gust i zgodnie z nim aranżuje wnętrze swojego mieszkania. Jedni stawiają na nowoczesność, inni wolą otaczać się tradycyjnymi elementami. Kiedy już zdecydujemy się, w jakim stylu chcemy urządzić nasz dom, zadbajmy aby wszystko w nim harmonijnie do siebie pasowało.

panele podłogowe

Również podłoga. Wybór podłogowych paneli jest dziś niemal nieograniczony - laminowane, drewniane i winylowe, w różnych wzorach i kolorach.

Do mieszkań urządzonych w stylu klasycznym, ratanowych mebli, kanap i foteli w skórzanych obiciach, zasłon w ciepłych odcieniach ziemi i ustawionych na podłodze kwiatów w glinianych donicach będą pasowały panele drewniane.

Do mieszkań urządzonych w stylu minimalistycznym - oszczędnie zagospodarowana przestrzeń, proste meble bez zbędnych ornamentów i dekoracji, wyposażenie w odcieniach biel - lepiej będą pasowały podłogi w jasnych barwach, wyraziste albo z przeplatającymi się kontrastującymi ze sobą barwami (np. czerń i biel).

Kolorystkę paneli warto też uzależnić od wielkości pomieszczenia. Jasne kolory powiększą optycznie przestrzeń, rozjaśnią i ożywią każde wnętrze w naszym domu. W przestronnych mieszkaniach można z powodzeniem położyć panele w ciemnych odcieniach. Doskonale sprawdzą się np. w sypialni, ponieważ dodatkowo wyciszają wnętrza.

aranżacja mieszkania

Klienci, którzy na pierwszym  miejscu stawiają wartości użytkowe podłogi powinni wybrać panele  laminowane lub winylowe.

Wikpan działa na łódzkim rynku od 15 lat. Od początku, w ofercie  firmy znajdują się panele  najbardziej znanych i cenionych producentów - zarówno do domu, jak i do biura. W sklepie mieszącym się przy ulicy Brukowej 11 w Łodzi można kupić ponadto deski podłogowe, tarasy, akcesoria montażowe, środki do czyszczenia i pielęgnacji podłóg. Kilka lat temu, w ofercie firmy pojawiły się drzwi a od roku Wikpan sprzedaje także okna.

Każdy klient może liczyć na szczegółową informację w zakresie parametrów dostępnych produktów, wykonania oraz wykończenia podłóg. Doświadczony personel doskonale rozpoznaje potrzeby klientów i dopasowuje ofertę odpowiednio do ich wymagań.

W ofercie firmy znajdziemy m.in. drzwi Asilo oraz podłogi Parador

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Patrycja Nowak

Źródło: Interbud

Polecamy Ci również

Zobacz także